1. HABERLER

  2. YEREL

  3. İlaçla Uyutup Parasını Gasp Etti

İlaçla Uyutup Parasını Gasp Etti

İlaçla Uyutup Parasını Gasp Etti
A+A-

Adana'da arkadaşlık yaptığı bir kişinin birasına ilaç koyarak uyutup, parasını ve cep telefonunu gasp ettiği ileri sürülen kadın hakkında "yağma" suçundan 10 yıldan 15 yıla kadar hapis istemiyle dava

Adana'da arkadaşlık yaptığı bir kişinin birasına ilaç koyarak uyutup, parasını ve cep telefonunu gasp ettiği ileri sürülen kadın hakkında "yağma" suçundan 10 yıldan 15 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı.
Edinilen bilgiye göre, 26 Eylül 2012 günü Karataş ilçesinde meydana gelen olayla ilgili iddianame hazırlandı. İddianameye göre Latif T. (47) ve Ümmü T. (30) olaydan 3-5 ay önce tanıştı. Şüpheli kadın, kendisini Deniz olarak tanıttı. Adana'da buluşan Latif T. ve Ümmü T., Karataş ilçesinde bir pansiyona yerleşti. Kadın, bu arada Latif T.'nin birasına uyuşturucu ilaç attı. Birayı içen şahıs kendinden geçerken, Ümmü T. cep telefonu ve cüzdandaki 950 TL'yi alarak ticari taksi ile Adana'ya hareket etti. Kendine gelen Latif T. hemen polisi ararken, yolda yakalanan Ümmü T. suçunu itiraf etti.
Hakkında "gece vakti yağma" suçundan 10 yıldan 15 yıla kadar hapis istemiyle dava açılan Ümmü T., önümüzdeki günlerde hakim karşısına çıkacak.
(FKE-CC-Y)

09.01.2013 11:03:08 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT