1. HABERLER

  2. YEREL

  3. İl Müftüsü'ne Merhum Yazıcıoğlu'nun Hayatını Anlatan Kitap

İl Müftüsü'ne Merhum Yazıcıoğlu'nun Hayatını Anlatan Kitap

İl Müftüsüne Merhum Yazıcıoğlunun Hayatını Anlatan Kitap
A+A-

Alperen Ocakları Edirne Şube Başkanı Alpaslan Cankaloğlu ve beraberindekiler, Edirne'ye yeni atanan İl Müftüsü Emrullah Üzüm'ü makamında ziyaret etti. Bir süre önce İstanbul'un Fatih İlçe Müftülüğü

Alperen Ocakları Edirne Şube Başkanı Alpaslan Cankaloğlu ve beraberindekiler, Edirne'ye yeni atanan İl Müftüsü Emrullah Üzüm'ü makamında ziyaret etti.
Bir süre önce İstanbul'un Fatih İlçe Müftülüğü'nden Edirne'ye atanan Emrullah Üzüm, Edirneli Alperenleri makamında konuk etti. Alperen Ocakları Edirne Şube Başkanı Alpaslan Cankaloğlu ziyaret sırasında Müftü Üzüm'e 'Hoş geldiniz' diyerek yeni görevinde başarılar diledi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Müftüsü Emrullah Üzüm, kamu kurumları ve sivil toplum kuruluşları ile karşılıklı görüş alışverişinde bulunularak ortak faaliyetler yapılabilineceğini dikkat çekti. Tarihi ve kültürel değeri yüksek bir şehre tayin olduğunun farkında olduğunu belirten Üzüm, "İlerleyen günlerde birtakım sosyal aktivitelerde bulunacağız" dedi.
Ziyaret sırasında İl Müftüsü Emrullah Üzüm'e Edirne Alperen Ocakları'nın faaliyetleri hakkında bilgi veren Cankaloğlu, Üzüm'e, merhum Muhsin Yazıcıoğlu'nun hayatını anlatan bir eser takdim etti.
(ORA)

03.01.2013 12:16:11 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT