1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. İl Milli Eğitim Müdürü Serin'nden Avrupa Kalite Belgeli Okula Ziyaret

İl Milli Eğitim Müdürü Serin'nden Avrupa Kalite Belgeli Okula Ziyaret

İl Milli Eğitim Müdürü Serinnden Avrupa Kalite Belgeli Okula Ziyaret
A+A-

Gaziantep İl Millî Eğitim Müdürü Ekrem Serin, gerçekleştirdiği "e-Twinning" projesiyle Gaziantep'te ilk defa "Avrupa Kalite Belgesi" alan Karacaoğlan Ortaokulu'na tebrik ziyaretinde bulundu. Gazian

Gaziantep İl Millî Eğitim Müdürü Ekrem Serin, gerçekleştirdiği "e-Twinning" projesiyle Gaziantep'te ilk defa "Avrupa Kalite Belgesi" alan Karacaoğlan Ortaokulu'na tebrik ziyaretinde bulundu.
Gaziantep Şehitkâmil ilçesi Karacaoğlan Ortaokulu'nun 2011 yılında Çek Cumhuriyeti, Slovakya, Estonya, Romanya, İspanya ve İtalya'dan ortaklık kurduğu okullarla başlattığı "Pen Pals from Different Countries" adlı e-Twinnning projesinin şehrimize kazandırdığı "Ulusal Kalite Belgesi" etiketi ve "Avrupa Kalite Belgesi" etiketlerini aldığı belirtildi. Karacoğlan Ortaokulu'na yapılan ziyarette İl Milli Eğitim Müdürü Serin'e, İl Millî Eğitim Şube Müdürü Hamdi Atayeter ve e-Twinning İl Koordinatörü Bilal Yazıcı da eşlik etti.
İngilizce Öğretmeni İnci Aslan'ın projeyi tanıtan sunumunun ardından projeden istifade eden öğrenciler duygu ve düşüncelerini orada bulunanlarla paylaştılar. Okulun başarısını takdir eden Ekrem Serin, "Herhangi bir bütçe ve hareketlilik imkânı olmadan Karacaoğlan Ortaokulu'nun yakaladığı bu başarıyı yürekten tebrik ediyorum. Böylesine imkânları kısıtlı bir bölgede eğitim veren bir okulumuzda gerçekleştirilen bu fedakar çalışmalar için tüm öğretmenlere teşekkür ediyorum" dedi.
Okul Müdürü Atakan Arslan da gerçekleştirdiği ziyaret için Ekrem Serin'e ve beraberindekilere teşekkür etti. Etkinlik "e-Twinning" logolu pastanın kesilmesi ve günün anısına fotoğrafların çekilmesiyle ziyaret sona erdi.
(FS-MEF-Y)

13.12.2012 18:06:18 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT