1. HABERLER

  2. YEREL

  3. İl Milli Eğitim Müdürü Kına Öğrencilerin Ziyaret İsteğini Yerine Getirdi

İl Milli Eğitim Müdürü Kına Öğrencilerin Ziyaret İsteğini Yerine Getirdi

İl Milli Eğitim Müdürü Kına Öğrencilerin Ziyaret İsteğini Yerine Getirdi
A+A-

Van İl Milli Eğitim Müdürü Mucip Kına, bazı öğrencilerin gönderdiği mektup üzerine eğitim öğretime yeni başlayan Kalecik TOKİ İlkokulu ve Ortaokulu'nu ziyaret etti. Kına, ziyaret sırasında yaptığı

Van İl Milli Eğitim Müdürü Mucip Kına, bazı öğrencilerin gönderdiği mektup üzerine eğitim öğretime yeni başlayan Kalecik TOKİ İlkokulu ve Ortaokulu'nu ziyaret etti.
Kına, ziyaret sırasında yaptığı açıklamada, öğrencilerden gelen mektup ile çok duygulandığını ifade etti. İl Milli Eğitim Müdürü Mucip Kına, "Öğrencilerim bana bir mektup yazmışlar. Öğrencilerimizin kırılmaması, dertlerini dinlemek ve problemlerini çözmek için ziyaret ettim. Okul idarecilerimiz, öğretmenlerimiz okullarında ve öğrencilerimiz eğitimlerine devam ediyorlar. Bu okulumuzda çok genç, dinamik ve özverili eğitimci arkadaşlarımız var. Arkadaşlarımızdaki enerji karşısında çok mutlu oldum. Ayrıca sizlerden yeni projeler bekliyorum" dedi.
Okul çalışanları ile toplantı yapan Milli Eğitim Müdürü Kına, "Okuldaki çalışmalar hakkında genel bilgiler edindim. Valiliğimiz öncülüğünde gerekli çalışmaları organizeli bir şekilde yürüteceğiz" diye konuştu.
İl Milli Eğitim Müdürü Kına, sınıfları ziyaret ederek, ana sınıfındaki öğrencilerle birlikte şarkı da söyledi.
(MET-Y)

05.01.2013 10:20:00 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT