1. HABERLER

  2. YEREL

  3. İl Milli Eğitim Müdürü Aslan, Basın Mensupları İle Bir Araya Geldi

İl Milli Eğitim Müdürü Aslan, Basın Mensupları İle Bir Araya Geldi

İl Milli Eğitim Müdürü Aslan, Basın Mensupları İle Bir Araya Geldi
A+A-

İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Aslan, kentte görev yapan yerel ve ulusal basın yayın organlarında görev yapan gazeteciler ile kahvaltıda bir araya geldi. Milli Eğitim Müdürü Hasan Aslan, Kilis'te kıs

İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Aslan, kentte görev yapan yerel ve ulusal basın yayın organlarında görev yapan gazeteciler ile kahvaltıda bir araya geldi.
Milli Eğitim Müdürü Hasan Aslan, Kilis'te kısa süre önce göreve başladığını belirterek, "Basın mensubu arkadaşlarımız ile bir araya gelerek tanışmak için böyle bir toplantı düzenledik. "Okulumu Yerinde Görüyorum" projesi kapsamında Kilis'teki ilk, orta ve liseleri geziyorum. Okullarımız ile ilgili çalışma yapıyoruz. Önümüzdeki yıllar için planlar hazırlıyoruz. Kilisliler gerçekten eğitime önem veriyor. Nerede ise tüm okullarımızın isimlerine baktığımız zaman hayırsever işadamları yaptırmıştır. Buda kentte eğitimin önemini gösteriyor. Gerçekten Kilis üst üste Üniversitesi giriş sınavlarında birinci oldu. Bu birincilikte emeği geçen tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Öğrencilerimize, velilerimize ve öğretmenlerimizde de ayrıca teşekkür ediyorum. Başarıda herkesin katkısı var. 13 şube müdürlüğü oluşturduk. Buralara görevlendirmeler yapıldı. İnşallah Kilis'te eğitim daha güzel ve kaliteli olacaktır" dedi.
(MAD-MAD-Y)

16.02.2013 11:38:19 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT