1. HABERLER

  2. YEREL

  3. İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı Yapıldı

İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı Yapıldı

İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı Yapıldı
A+A-

Kırşehir genelinde yürütülen projeler hakkında bilgi almak ve kurumlar arasında koordinasyonu sağlamak amacıyla İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı yapıldı. Toplantıya Garnizon Komutanı Jandarma Al

Kırşehir genelinde yürütülen projeler hakkında bilgi almak ve kurumlar arasında koordinasyonu sağlamak amacıyla İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı yapıldı.
Toplantıya Garnizon Komutanı Jandarma Albay Türker Yılmaz, Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kudret Saylam, Vali Yardımcısı Özkan Demirel, kaymakamlar, bölgesel kuruluşların temsilcileri, belediye başkanları ile daire müdürleri katıldı.
Vali Özdemir Çakacak, '2012 yılında ilde 254 projenin uygulandığını ve toplam proje tutarının 632 milyon 940 bin TL olduğunu' söyledi. Çakacak, bu projeler için önceki yıllarda 152 milyon 233 bin TL, 2012 yılında da 127 milyon 888 bin TL harcama gerçekleştirildiğini ifade etti. Kurumların ve kamu çalışanlarının temel görevinin, vatandaşlara hizmet etmek olduğunu dile getiren Çakacak, engellilerin hayatını kolaylaştıracak önlemler alınmasını istedi.
(EÖ-AEK-AÖ-Y)

04.01.2013 13:50:01 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT