1. HABERLER

  2. YEREL

  3. İl Genel Meclisinden Vali Barut'a Ziyaret

İl Genel Meclisinden Vali Barut'a Ziyaret

İl Genel Meclisinden Vali Baruta Ziyaret
A+A-

İl Genel Meclisi bünyesinde faaliyet gösteren Eğitim, Kültür ve Turizm Komisyonu Başkanı ve beraberindeki heyet Niğde Valisi Alim Barut'u makamında ziyaret etti. Ziyarete İl Genel Meclis Başkanı Er

İl Genel Meclisi bünyesinde faaliyet gösteren Eğitim, Kültür ve Turizm Komisyonu Başkanı ve beraberindeki heyet Niğde Valisi Alim Barut'u makamında ziyaret etti.
Ziyarete İl Genel Meclis Başkanı Erdal Koçyiğit, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ali Nebol, İl Kültür ve Turizm İl Müdürü Mehmet Öncel Koç, Eğitim, Kültür ve Turizm Komisyonu Başkanı Teyfik Avanoğlu, Meclis Üyeleri Ünal Pınar, Sabri Bozdağ ve Kamil Davarcı katıldı.
Eğitim, Kültür ve Turizm Komisyonu Başkanı Teyfik Avanoğlu ziyarette yaptığı konuşmasında, "İlimizin turizmde hak ettiği yeri alabilmesi için neler yapabiliriz ve yapmalıyız. Bu konuda kamuoyu oluşturmak, daha kapsamlı, geniş katılımlar oluşturmak istiyoruz. Kamu ve özel sektörden katkılarını ve desteklerini bekliyoruz. Sayın Valimizin destek ve önerilerini almak, yapacağımız işler hakkında da bilgi vermek üzere ziyaret ettik." dedi.
(YE-SK)

19.12.2012 14:13:16 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT