1. HABERLER

  2. YEREL

  3. İl Genel Meclisi, Yol Çalışmalarını Yerinde İnceledi

İl Genel Meclisi, Yol Çalışmalarını Yerinde İnceledi

İl Genel Meclisi, Yol Çalışmalarını Yerinde İnceledi
A+A-

Malatya İl Genel Meclisi Başkanı Naci Şavata ve beraberindekiler, yol çalışmalarını yerinde inceledi. Pütürge İl Genel Meclis üyesi Battal Paşahan, Hasan Hüseyin Şahin, Malatya İl Genel Meclis üyel

Malatya İl Genel Meclisi Başkanı Naci Şavata ve beraberindekiler, yol çalışmalarını yerinde inceledi.
Pütürge İl Genel Meclis üyesi Battal Paşahan, Hasan Hüseyin Şahin, Malatya İl Genel Meclis üyeleri Rıza Sinanoğlu, Hacı Bayram Özbay, Ali İhsan Topal'la birlikte, Pütürge ilçesi Tepehan Uzuntaş köyünde, Vardiler mezrasında yapılan stabilize yol çalışmalarını yerinde inceleyerek sorunlar hakkında bilgiler alan İl Genel Meclis Başkanı Şavata, burada yaptığı konuşmada, "Bizler meclis üyelerimizle birlikte sıkıntıları, yapılan işleri yakından görmek için sık sık ilçelere gidiyoruz. Bugün de Pütürge Tepehan Uzuntaş köyünde incelemelerde bulunuyoruz. Bu yolda stabilize yol çalışmaları yapılıyor. Bu sene Pütürge'de ham yollarda stabilize yol yapmayı planlamıştık. Bu programın çalışmaları devam ediyor. Ayrıca dar olan yollarımızı da elden geçirdik. Bazı köylerde yol açma, genişleme çalışması yapılıyor, inşallah bu çalışmalarımız devam edecek" ifadelerini kullandı.
Uzuntaş Köy Muhtarı Bayram Tekin ise, "Meclis olarak bizlere destek oluyorsunuz, sık sık buraya kadar gelip bizleri ziyaret ediyorsunuz, çalışmaları yakından takip ediyorsunuz. Bir sıkıntımız olduğu zaman sizlere rahat ulaşıyoruz, sorunlarımızı sizlerle paylaşıyoruz. Bugün de İl Özel İdare ekipleri yol çalışmalarını sıkı bir şekilde sürdürüyor. Artık bu yol sıkıntımız bitecek, vatandaşlarımız daha rahat ulaşım imkanı bulacak. Yol yapımında emeği geçen İl Genel Meclis Başkanıma ve İl Genel Meclis üyelerine, milletvekillerimize, Malatya Valimiz Vasip Şahin'e ve İl Özel İdare Genel Sekreteri İrfan Kaya ile personellerine, köyüm adına teşekkür ederim" dedi.
(HA-SO-Y)

03.12.2012 10:27:35 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT