1. HABERLER

  2. YEREL

  3. İl Genel Meclisi Başkanından Milli Eğitim Müdürü Metin İlci'ye Ziyaret

İl Genel Meclisi Başkanından Milli Eğitim Müdürü Metin İlci'ye Ziyaret

İl Genel Meclisi Başkanından Milli Eğitim Müdürü Metin İlciye Ziyaret
A+A-

İl Genel Meclisi Başkanı Mustafa Yavuz, Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürlüğü'ne yeni atanan Metin İlci'ye 'hayırlı olsun' ziyaretinde bulundu. Ziyarette bir konuşma yapan İl Genel Meclisi Başkanı Musta

İl Genel Meclisi Başkanı Mustafa Yavuz, Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürlüğü'ne yeni atanan Metin İlci'ye 'hayırlı olsun' ziyaretinde bulundu. Ziyarette bir konuşma yapan İl Genel Meclisi Başkanı Mustafa Yavuz, Milli Eğitim Müdürü Metin beye hayırlı olsun demek için geldiklerini belirterek bu ziyaretin tanışma amaçlı bir ziyaret olduğunu, eğitim alanında üzerlerine düşen ne varsa yapmaya hazır olduklarını söyledi.
İl Genel Meclisi Başkanı Mustafa Yavuz'un ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Milli Eğitim Müdürü Metin İlci de, şöyle konuştu: "Mustafa bey, İl Genel Meclisi Başkanı olması hasebiyle eğitime bakışı hakikaten çok güzel ve olumlu. Ben inanıyorum ki el ele verip, gönül gönüle verip ilimizdeki eğitim problemlerinin üstesinden gelebileceğimize inanıyorum."
Yaklaşık bir saat süren görüşme sonunda İl Milli Eğitim Müdürü Metin İlci ve İl Genel Meclisi Başkanı Mustafa Yavuz hatıra fotoğrafı çektirdi.
(MUD-HO-Y)

25.01.2013 15:34:25 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT