1. HABERLER

  2. YEREL

  3. İl Genç Girişimciler Kurulu Yeni Başkanını Seçti

İl Genç Girişimciler Kurulu Yeni Başkanını Seçti

İl Genç Girişimciler Kurulu Yeni Başkanını Seçti
A+A-

Kayseri İl Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi ilk toplantısını 24 Aralık 2012 tarihinde Kayseri Sanayi Odası'nda yaptı. Toplantıda icra komitesi başkan ve başkan yardımcılığı seçimi yapıldı. Oylam

Kayseri İl Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi ilk toplantısını 24 Aralık 2012 tarihinde Kayseri Sanayi Odası'nda yaptı. Toplantıda icra komitesi başkan ve başkan yardımcılığı seçimi yapıldı. Oylama sonucunda Kayseri Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanlığına Osman Güldüoğlu seçilirken, Başkan Yardımcılıklarına Orhan Kızılkaya ve Mehmet Oğuz Koyuncu seçildi.
Toplantıda konuşan Kayseri Sanayi Odası Meclis Başkanı Nureddin Okandan, seçimlerin şehrimize hayırlı olması temennisinde bulunarak, buraların gönüllü kuruluşlar olduğunu ve bu gibi kuruluşlarda çalışmanın özveri istediğini söyledi.
Türkiye'nin en önemli sanayi şehirlerinden bir tanesi olan Kayseri'nin etrafındaki 13 ile öncülük ettiğini ancak bunun yeterli olmadığını ifade eden Okandan, şehrimizin Türkiye'nin üzerinde bir büyüme yakalaması için, ihracat ve inNovasyona daha fazla ağırlık verilmesi gerektiğini belirterek, Kayseri'nin adını daha yukarılara taşımak için hep beraber gayret göstereceklerini söyledi.
Oylamadan sonra kısa bir konuşma yapan Kayseri İl Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Osman Güldüoğlu, bu görevi devraldıklarında çıtanın çok yüksekte olduğunu, kendilerinin de bu çıtayı biraz daha yükseltmek için gayret göstereceklerini söyledi. Yapacakları çalışmalarda Kayseri'yi ve Kayseri Sanayi Odası'nı mahcup etmeyeceklerini açılayan Güldüoğlu, seçimde görev alan herkese teşekkür etti ve yeni kurula çalışmalarında başarılar diledi.
(SK)

25.12.2012 14:11:34 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT