1. HABERLER

  2. YEREL

  3. İl Afet Müdürlüğü'nden Rektör Kocacık'a Ziyaret

İl Afet Müdürlüğü'nden Rektör Kocacık'a Ziyaret

İl Afet Müdürlüğünden Rektör Kocacıka Ziyaret
A+A-

Sivas İl Afet ve Acil Durum İl Müdürü Nazif Ekinci ve beraberindeki heyet, Cumhuriyet Üniversitesi (CÜ) Rektörü Prof. Dr. Faruk Kocacık'ı makamında ziyaret etti. Ziyarette konuşan Sivas İl Afet ve Ac

Sivas İl Afet ve Acil Durum İl Müdürü Nazif Ekinci ve beraberindeki heyet, Cumhuriyet Üniversitesi (CÜ) Rektörü Prof. Dr. Faruk Kocacık'ı makamında ziyaret etti.
Ziyarette konuşan Sivas İl Afet ve Acil Durum İl Müdürü Nazif Ekinci, müdürlüğün çalışmaları hakkında bilgiler vererek, "2001 yılında kurduğumuz Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü'ne Cumhuriyet Üniversitesi öğrencileri büyük destek ve katkılarda bulundu. Vermiş olduğumuz eğitimlerde 500'e yakın balık adam yetiştirdik. Bunların yine büyük kısmı üniversite öğrencileri" dedi. İnsanların, acil durum ve afetlerle her zaman karşı karşıya kalabileceğini dile getiren CÜ Rektörü Prof. Dr. Faruk Kocacık ise, "Afetler konusunda insanlarımızın bilinçli hareket etmesi gerekir" dedi.
Üniversite öğrencilerinin sportif anlamda güzel çalışmalara katılarak güzel işler yaptıklarını sözlerine ekleyen Rektör Kocacık, Ekinci ve beraberindekilere ziyaretten dolayı teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.
(TB-SK)

13.12.2012 17:59:28 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT