1. HABERLER

  2. YEREL

  3. İki Kez Kalbi Duran Yaşlı Vatandaşın İmdadına Hava Ambulansı Yetişti

İki Kez Kalbi Duran Yaşlı Vatandaşın İmdadına Hava Ambulansı Yetişti

İki Kez Kalbi Duran Yaşlı Vatandaşın İmdadına Hava Ambulansı Yetişti
A+A-

At yarışlarının yapıldığı Gençlik ve Spor Bakanlığı'na ait İlkkurşun Spor Salonu arkasındaki alana inen hava ambulansı, Ödemiş Devlet Hastanesi inşaatı nedeniyle Saraçoğlu Stadyumu'na inmeye başladı.

At yarışlarının yapıldığı Gençlik ve Spor Bakanlığı'na ait İlkkurşun Spor Salonu arkasındaki alana inen hava ambulansı, Ödemiş Devlet Hastanesi inşaatı nedeniyle Saraçoğlu Stadyumu'na inmeye başladı. Ödemiş Devlet Hastanesinde tedavi gören yaşlı bir sahsı almak için Ödemiş'e gelen hava ambulansı, Saraçoğlu Stadyumunda oynanan maçın başında sahaya indi. 64 yaşındaki İsmail Ayvazoğlu adlı şahsın kalbi iki kez durduktan sonra tekrar çalıştırılarak hava ambulansı ile İzmir'e sevk edildi.
Ödemiş'te KOAH hastalığından tedavi gördüğü öğrenilen şahsı almak için Ödemiş'e gelen hava ambulansı İsmail Ayvazoğlu'nun durumunun ciddiyetini koruması nedeniyle İzmir'e sevki uygun görüldü. Saraçoğlu Stadyumu'na inmeye çalışan hava ambulansı, U-16 takımlarının maçı durdurularak sahaya indi. Maç durdurulduktan sonra hava ambulansı sahaya indi ve yaşlı şahsı alarak hayata uçurdu.
Helikopterin hastayı alıp havalanmasının ardından maça kaldığı yerden devam edildi.
(AG-AH-Y)

01.02.2013 14:13:46 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT