1. HABERLER

  2. YEREL

  3. İki Haftalık Karne Tatili Başladı

İki Haftalık Karne Tatili Başladı

İki Haftalık Karne Tatili Başladı
A+A-

2013_2014 Eğitim ve Öğretim yarı yılı bugün sona erdi. Bartın'da okul öncesi, ilkokul, ortaokul ve liselerde eğitim gören yaklaşık öğrenciler 2013-2014 Eğitim Öğretim yılının ilk yarı karnelerini a

2013_2014 Eğitim ve Öğretim yarı yılı bugün sona erdi.
Bartın'da okul öncesi, ilkokul, ortaokul ve liselerde eğitim gören yaklaşık öğrenciler 2013-2014 Eğitim Öğretim yılının ilk yarı karnelerini aldı. Karnelerini alan öğrenciler iki hafta tatilin ardından 11 Şubat'ta tekrar eğitime devam edecekler. Karne dağıtımında notları iyi olan öğrenciler sevinirken bazı öğrenciler kötü notları nedeniyle üzüldü.
Bartın'da Özel Emel Işık İlköğretim Okulu'nda dağıtılan karnelerin ardından Okul Müdürü Turgut Işık, kazasız belasız güzel bir yarıyıl geçirdiklerini, ikinci dönemde aynı şekilde sorunsuz bir şekilde eğitimlerine devam edeceklerini söyledi. Müdür Işık, "2013-2014 Eğitim Öğretim yılını güzel bir şekilde yarıladık. Öğrencilerimizin notları genel olarak çok iyi bir durumdadır. İnşallah ikinci dönemde öğrencilerim aynı gayreti göstererek sevinçli bir şekilde okullarından ayrılacaktır. Öğrenciler tatilini boşa geçirmesinler. Tüm öğrencilerimiz vakit buldukça kitap okuyarak, test çözsünler. Eğitim Öğretim'in ilk yarıyılında çocukları ile yakından ilgilen hem velilerimize hem de öğretmenlerimize de teşekkür ediyorum" dedi.
Karnelerini alan öğrenciler yarıyıl tatili için okuldan ayrıldılar.
(DK-SA)

25.01.2013 13:18:44 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT