1. HABERLER

  2. YEREL

  3. İka Tanıtım Toplantısı Yapıldı

İka Tanıtım Toplantısı Yapıldı

İka Tanıtım Toplantısı Yapıldı
A+A-

İpekyolu Kalkınma Ajansı (İKA) 2013 yılı Mali Destek Programları tanıtım toplantısı, Vali Süleyman Tapsız başkanlığında yapıldı. İKA Kilis Yatırım Ofisi tarafından düzenlenen toplantıya, Vali Süley

İpekyolu Kalkınma Ajansı (İKA) 2013 yılı Mali Destek Programları tanıtım toplantısı, Vali Süleyman Tapsız başkanlığında yapıldı.
İKA Kilis Yatırım Ofisi tarafından düzenlenen toplantıya, Vali Süleyman Tapsız ile birlikte; Vali Yardımcısı Ahmet Karatepe, ilçe kaymakamları, İl Emniyet Müdürü Mehmet Akpınar, İKA Genel Sekreteri Dr. Bülent Özkan ve yatırımcı kuruluşların temsilcileri katıldı.
Toplantıda, İKA tarafından ajans yapısı ve personel bilgileri hakkında bilgi sunularak, 2010-2011 Mali Destek Programları, Doğrudan Faaliyet Desteği ve Teknik Destek Programı ile ilgili değerlendirmeler yapıldı. Akabinde 2013 yılında uygulanacak Mali Destek Programları hakkında bilgi verildi.
Vali Tapsız, kamu kurum ve kuruluşları tarafından destek programları kapsamında projeler hazırlanması gerektiğini ifade ederek, hazırlanacak projelerde, Kilis'e özgü ürünlerin daha iyi tanıtılması ve sunulması talimatında bulundu.
(MAD-MAD-SO-Y)

16.01.2013 15:50:45 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT