1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. İhlas Haber Ajansı'nda Hizmet İçi Eğitim

İhlas Haber Ajansı'nda Hizmet İçi Eğitim

İhlas Haber Ajansında Hizmet İçi Eğitim
A+A-

İhlas Haber Ajansı'nın (İHA) çeşitli illerde görev yapan 10 personeline, "Genel Gazetecilik" eğitimi verildi. Eğitim sonunda muhabirler sertifika ile ödüllendirildi. İHA'nın Yenibosna'da bulunan ge

İhlas Haber Ajansı'nın (İHA) çeşitli illerde görev yapan 10 personeline, "Genel Gazetecilik" eğitimi verildi. Eğitim sonunda muhabirler sertifika ile ödüllendirildi.
İHA'nın Yenibosna'da bulunan genel merkezinde verilen eğitim programına, Afyonkarahisar, Bursa, Çanakkale, Diyarbakır, Gaziantep, Kırklareli, Karadeniz Ereğli, İzmir, Manisa ve Şanlıurfa'dan il temsilcileri ve muhabirler katıldı. Gerçekleştirilen eğitim programında ajans üst düzey yöneticileri ve birim amirleri tarafından personele, görüntü ve fotoğraf çekimi ile birlikte haber yazım konuları hakkında çeşitli eğitimler verildi. 22 Ocak Pazartesi günü başlayan kurs sonunda, programa katılan muhabirlere, İHA Genel Müdürü Thomas Bonifield tarafından sertifikaları verildi. Sertifika töreninin ardından ajans üst düzey yöneticileri, kurs programına katılan kursiyerler ve kursta eğitim veren birim amirleri fotoğraf çektirdi.
(ÇK-ÖK-Y)

25.01.2013 16:19:18 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT