1. HABERLER

  2. YEREL

  3. İhlas Çalışanları Yemekte Buluştu

İhlas Çalışanları Yemekte Buluştu

İhlas Çalışanları Yemekte Buluştu
A+A-

Aura Cleanmax Pazarlama personeli, 2012 yılı değerlendirme ve motivasyon toplantısında bir araya geldi. 2012 yılında başarılı olan personele plaket, takdir ve başarı belgeleri verildi. Almira Otel'

Aura Cleanmax Pazarlama personeli, 2012 yılı değerlendirme ve motivasyon toplantısında bir araya geldi. 2012 yılında başarılı olan personele plaket, takdir ve başarı belgeleri verildi.
Almira Otel'de gerçekleştirilen toplantıda, 2012 yılında başarılı olan personele plaket, takdir ve başarı belgeleri verildi. Toplantıda bir konuşma yapan Aura Cleanmax Bursa Bölge Koordinatörü Yakup Özaydın, 2012 yılının değerlendirmesini yaparken, çalışkan, genç ve dinamik kadro ile 2013 yılında da birçok başarılara imza atacaklarını belirtti. Özaydın, 2 yıldır Türkiye genelinde yakaladıkları başarıyı bu sene de sürdüreceklerini ifade etti.
Aura Cleanmax ofislerinde çalışan personelin katıldığı toplantıda akşam yemeğinin ardından Bursa genelinde en çok satış yapan personel ödüllendirilirken, ofisler arasında en çok satış yapan Okyanus pazarlama grubu ise 2012 yılının şampiyonu ilan edildi.
(AÇ-MŞ)

21.01.2013 12:11:35 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT