1. HABERLER

  2. YEREL

  3. İha Üst Kademe Yöneticileri Turgutlu'yu Ziyaret Etti

İha Üst Kademe Yöneticileri Turgutlu'yu Ziyaret Etti

İha Üst Kademe Yöneticileri Turgutluyu Ziyaret Etti
A+A-

İhlas Haber Ajansı (İHA) üst düzey yöneticileri, Manisa'nın Turgutlu ilçesinde ziyarlerde bulundu. Turgutlu ziyaretini İHA Bölgeler Koordinatörü Lutfullah Uzun, İzmir Bölge Müdürü Yusuf Kahraman, İzm

İhlas Haber Ajansı (İHA) üst düzey yöneticileri, Manisa'nın Turgutlu ilçesinde ziyarlerde bulundu.
Turgutlu ziyaretini İHA Bölgeler Koordinatörü Lutfullah Uzun, İzmir Bölge Müdürü Yusuf Kahraman, İzmir Bölge Koordinatörü Özcan Aydın ve Manisa Temsilcisi Önder Aydın birlikte gerçekleştirdi. İHA heyeti ilk olarak Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Altan'ı ziyaret etti. Ardından Turgutlu Belediye Başkanı Serhat Orhan, makamında ziyaret edildi. İhlas Haber Ajansı yetkilileri, ziyarette Turgutlu'yu yönetenlere ajansın işleyişi hakkında çeşitli bilgiler verdiler.
İHA'nın ziyaretinde konuşan Turgutlu Belediye Başkanı Serhat Orhan, "İhlas Haber Ajansı'nı yakından takip ediyorum. İşleyişi ve tarafsız habercilik prensipleri bizi oldukça memnun ediyor. Bu ziyaretten dolayı memnuniyetlerimi dile getiriyor ve tüm İhlas Haber Ajansı yetkililerine ve çalışanlarına teşekkür ediyorum" şeklinde konuştu.
(İLK-ERG-Y)

06.12.2012 14:17:30 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT