1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Iğdır'da Trafik Kazası: 6'sı Azerbaycan Uyruklu 9 Kişi Yaralandı (Fotoğraflı

Iğdır'da Trafik Kazası: 6'sı Azerbaycan Uyruklu 9 Kişi Yaralandı (Fotoğraflı

Iğdırda Trafik Kazası: 6sı Azerbaycan Uyruklu 9 Kişi Yaralandı  (Fotoğraflı
A+A-

Iğdır'da bir kamyonetle taksinin çarpışması sonucu meydan gelen trafik kazasında, aralarında küçük çocukların da bulunduğu, 6'sı Azerbaycan uyruklu 9 kişi yaralandı. Kaza, Alikamerli mahallesi Çevr

Iğdır'da bir kamyonetle taksinin çarpışması sonucu meydan gelen trafik kazasında, aralarında küçük çocukların da bulunduğu, 6'sı Azerbaycan uyruklu 9 kişi yaralandı.
Kaza, Alikamerli mahallesi Çevre yolunun Tuzluca ilçesi istikametinin 5'nci kilometresinde meydan geldi. Hayrettin Kaya (41) hakimiyetindeki 76 AE 038 plakalı kamyonet, Iğdır Havaalanı'na Azerbaycan uyruklu yolcu taşıyan Emrah Abaş (25) hakimiyetindeki 76 T 0018 plakalı ticari taksiye çarpıştı. Kazada, aralarında küçük çocuklarında bulunduğu, 6'sı Azerbaycan uyruklu 9 kişi yaralandı.
Kazadan yaralan Azerbaycan uyruklu; Muharrem Aliyev (71), Hamidiye Memedov (65), İlkin Alisoy (39), Ulviye İsmailov (31), Nuray Alisoy (5), İnci Alisoy (3), araç sürücüleri Hayrettin Kaya (41) ve Emrah Abaş (25) ile kamyonette bulunan Canan Kay simli 13 yaşında çocuk yaralandı. Yaralılar, ambulans ile Iğdır Devlet Hastanesine kaldırıldı.
Kazadan kapanan yol, araçların çekici yardımı ile kaldırılması ile trafiğe açılırken, yaralıların sağlık durumlarının iyiye gittiği öğrenildi.
(BM-MET-Y)

19.01.2013 17:04:02 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT