1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Iğdır'da "okullar Hayat Olsun" Projesi

Iğdır'da "okullar Hayat Olsun" Projesi

Iğdırda okullar Hayat Olsun Projesi
A+A-

Iğdır Milli Eğitim Müdürlüğünce, "Okullar Hayat Olsun" projesi kapsamında kardan adam yapma ve kartopu oynama etkinliği düzenlendi. İl Milli Eğitim Müdürü Dinçer Ateş, Iğdır'da kar yağışı nedeniyle

Iğdır Milli Eğitim Müdürlüğünce, "Okullar Hayat Olsun" projesi kapsamında kardan adam yapma ve kartopu oynama etkinliği düzenlendi.
İl Milli Eğitim Müdürü Dinçer Ateş, Iğdır'da kar yağışı nedeniyle eğitime 1 gün ara verildiğini anımsatarak, "Okullar Hayat Olsun" projesi kapsamında kardan adam yapma ve kartopu oynama etkinliği düzenlediklerini söyledi. Ateş, proje kapsamında; kentteki tüm okullarda öğrenciler ve veliler arasında kardan adam yapma ve kartopu oynama etkinliği düzenlediklerini belirtti. Merkez Hüsnü Özyeğin İlkokulu'nda öğrencilerinin velilerinin de katılımı ile kar yağışını da fırsat bilerek böyle güzel bir etkinlik düzenledikleri ifade eden Ateş, "Bu etkinlikle öğrencilerin motivasyonunu arttırıyor. Biz de böyle bir günü fırsat bilerek velilerimizle bir araya geldik. Öğrencilerimiz ve velilerimiz kardan adam yapıp, kartopu oynadı. Güzel bir etkinlik oldu" dedi.
(BM-MET-Y)

10.01.2013 12:34:39 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT