1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Iğdır Üniversitesi'ndeki Aday Memurlar Yemin Etti

Iğdır Üniversitesi'ndeki Aday Memurlar Yemin Etti

Iğdır Üniversitesindeki Aday Memurlar Yemin Etti
A+A-

Iğdır Üniversitesi aday memurları, temel eğitim ve staj dönemlerini tamamlayarak yemin etti. Iğdır Üniversitesi Karaağaç Yerleşkesi Konuk Evi Toplantı Salonu'nda yapılan törene Iğdır Üniversitesi R

Iğdır Üniversitesi aday memurları, temel eğitim ve staj dönemlerini tamamlayarak yemin etti.
Iğdır Üniversitesi Karaağaç Yerleşkesi Konuk Evi Toplantı Salonu'nda yapılan törene Iğdır Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim Hakkı Yılmaz, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Vahdettin Çiftçi, Genel Sekreter Yrd. Doç. Dr. Bilal Keskin, Personel Daire Başkanı Süleyman Demir ve asli devlet memurluğuna geçen 19 personel katıldı. Asil göreve atanan memurları tebrik edip, görevleriyle ilgili bazı nasihatlerde bulunan Prof. Dr. Yılmaz, Iğdır Üniversitesi'nin tüm çalışanları olarak bu çatı altında bir aile olduklarını söyledi. Prof. Dr. Yılmaz, "Sizler hayatınızın mesleki anlamında ilk basamaklarını tırmanıyorsunuz. Önünüzde çok uzun yıllar var. Bundan sonra büyük başarılara imza atacağınıza inanıyorum. Bu başarılarınız üniversitemizin başarılarına büyük katkılar sağlayacaktır. Yeni ve genç bir üniversite olarak büyük ideallerimiz var. Bu idealleri gerçekleştirebilmek için de büyük gayretler gerekiyor. Büyük gayretleri başaracak olanlar; genç, dinamik nesillerdir. İşte onlar sizlersiniz. Sizlerle birlikte bütün güçlükleri omuzlayarak ortaya koyduğumuz büyük idealimizi gerçekleştirmek istiyoruz" dedi.
Iğdır Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim Hakkı Yılmaz'ın konuşmasının ardından aday memurlar Türk bayrağı üzerine el basarak yemin ettiler.
(BM-MSA-Y)

18.12.2012 11:32:35 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT