1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Iğdır Üniversitesi Heyetinden Aliyev'in Anıt Mezarına Ziyaret

Iğdır Üniversitesi Heyetinden Aliyev'in Anıt Mezarına Ziyaret

Iğdır Üniversitesi Heyetinden Aliyevin Anıt Mezarına Ziyaret
A+A-

Iğdır Üniversitesi'nden bir heyet, Azerbaycan Cumhuriyeti Umumi Lideri Haydar Aliyev'in Anıt Mezarını ziyaret etti Iğdır Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim Hakkı Yılmaz, Rektör Yardımcısı ve Zi

Iğdır Üniversitesi'nden bir heyet, Azerbaycan Cumhuriyeti Umumi Lideri Haydar Aliyev'in Anıt Mezarını ziyaret etti
Iğdır Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim Hakkı Yılmaz, Rektör Yardımcısı ve Ziraat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. İbrahim Ethem Güler, Rektör Yardımcısı ve Fen Edebiyat Fakültesi Dekanı Vahdettin Çiftçi, Genel Sekreter Yrd. Doç. Dr. Bilal Keskin ve Öğr. Gör. Hakan Güngörmez'in oluşturduğu bir heyet ile birlikte çeşitli temaslarda bulunmak üzere Azerbaycan Cumhuriyetine gittiler.
Rektör Prof. Dr. İbrahim Hakkı Yılmaz'ın başkanlığını yaptığı Iğdır Üniversitesi heyeti, Azerbaycan Cumhuriyeti'ndeki yüksek öğretim kurumları ile bilimsel alanda işbirliğini temaslarına başlamadan önce, Haydar Aliyev anıt mezarına ziyarette bulundu. Burada heyet adına açıklama yapan Rektör Yılmaz, çağdaş Azerbaycan Cumhuriyet'nin Umumi Lideri Haydar Aliyev'in ülkesi adına gerçekleştirdikleri, özgür bir Azerbaycan için yaptığı mücadelede gösterdiği azim ve kararlılıkla birlikte, ulusunun demokratik, ekonomik ve sosyal kalkınma sürecindeki liderliği nedeniyle duydukları saygıyı göstermek amacıyla bu ziyareti gerçekleştirdiklerini ve kendisini saygı ile andıklarının belirtti.
(BM-MET-Y)

11.12.2012 13:37:17 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT