1. HABERLER

  2. YEREL

  3. İğdir Lisesi, Taekwondo Da Kupaları Topladı

İğdir Lisesi, Taekwondo Da Kupaları Topladı

İğdir Lisesi, Taekwondo Da Kupaları Topladı
A+A-

2012-2013 Eğitim-Öğretim Yılı Okul Spor Faaliyetleri Taekwondo İl Birinciliği yarışmasında İğdir Lisesi Spor Kulübü, 14 altın madalya kazandı. Hüsnü Tandoğan Spor Salonu'nda gerçekleştirilen müsaba

2012-2013 Eğitim-Öğretim Yılı Okul Spor Faaliyetleri Taekwondo İl Birinciliği yarışmasında İğdir Lisesi Spor Kulübü, 14 altın madalya kazandı.
Hüsnü Tandoğan Spor Salonu'nda gerçekleştirilen müsabakalarda büyük erkekler, büyük bayanlar, genç erkekler, genç bayanlar, ümit erkekler, ümit bayanlar ve poomsae kategorilerinde düzenlenen yarışmalara toplam 50 sporcu katıldı. Kastamonu'da gerçekleştirilen yarışmalarda İğdir Lisesi Spor Kulübü, 14 altın,1 gümüş ve 1 bronz madalya alarak Kastamonu'yu bu yıl düzenlenecek olan Gençler, Ümitler, Büyükler ve Poomse'de Türkiye şampiyonasında temsil etme hakkı kazandı. Ayrıca 29 Ocak-4 Şubat tarihleri arasında Antalya'nın Alanya ilçesinde bugün tamamlanan Ümitler Türkiye Şampiyonasına 3 sporcu ile katıldı, 2 sporcu ise başarılı maçların ardından 80 sporcunun arasından ilk 10'a girerek büyük başarı elde etti.
Turnuva sonunda dereceye giren sporcular İl Müdürlüğü tarafından madalya ile ödüllendirildi.
(Vİ-SD-Y)

04.02.2013 16:49:44 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT