1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Iğdır İl Milli Eğitim Müdürü Ateş'ten Köy Okullarına Ziyaret

Iğdır İl Milli Eğitim Müdürü Ateş'ten Köy Okullarına Ziyaret

Iğdır İl Milli Eğitim Müdürü Ateşten Köy Okullarına Ziyaret
A+A-

Iğdır İl Milli Eğitim Müdürümüz Dinçer Ateş, beraberindeki heyet birlikte köy okullarında incelemeler de bulundu. Iğdır İl Milli Eğitim Müdürü Dinçer Ateş, Eğitim Denetçileri Başkanı Kamuran Vural

Iğdır İl Milli Eğitim Müdürümüz Dinçer Ateş, beraberindeki heyet birlikte köy okullarında incelemeler de bulundu.
Iğdır İl Milli Eğitim Müdürü Dinçer Ateş, Eğitim Denetçileri Başkanı Kamuran Vural ve Şube Müdürleri Halis Erdoğan, Çetin Örs ile birlikte Tuzluca'ya bağlı; Abbasgöl, Pınar Mezrası, Güllüce Molla Kamer, Pirli, Sarıbulak, Yaylacık, Karanlık, Aşağı Civanlı, Yukarı Civanlı, Osmanköy, Dipsiz, Aktaş ve Bahçelimeydan okulları ile Aralık ilçesine bağlı; Kırçiçeği, Adetli, Kolikent, Karahacılı, Aşağı Topraklı, Yukarı Topraklı ve Aşağı Çamurlu köylerindeki okulları, ihtiyaçlarını tespit etmek, fiziki ve eğitim durumlarını incelemek ve değerlendirme amacı ile ziyaret etti.
Konuyla ilgili açıklama yapan İl Milli Eğitim Müdürü Dinçer Ateş; denetim ve rehberlik çalışmaları doğrultusunda merkez okulların büyük çoğunluğunu ziyaret ettiklerini, şimdi ise ilçe köy okullarını ziyaret ettiklerini belirtti. Ateş, "Buradaki temel amaç, öğretmenlerimiz, öğrencilerimiz ve velilerimizle görüşerek, problemleri yerinde tespit etmek ve çözüm yolları araştırmaktır. Ziyaretlerimizde okullarımızın eğitim öğretim, yönetim işleriyle ilgili denetleme ve rehberlik de yapıyoruz. Her gün bu köylere giden arkadaşlarımıza her zaman yanlarında olduğumuzu hissettirmeye ve çalışmalarında motivasyon sağlamaya çalışıyoruz" dedi.
(BM-MET-Y)

19.12.2012 13:40:34 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT