1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. İgdaş, Kurumsal Hesapları İle Sosyal Medyada

İgdaş, Kurumsal Hesapları İle Sosyal Medyada

İgdaş, Kurumsal Hesapları İle Sosyal Medyada
A+A-

İGDAŞ, aboneleri ile iletişimini güçlendirmek adına sosyal medyada yerini aldı. Türkiye'nin lider doğalgaz dağıtım şirketi İGDAŞ, aboneleri ile facebook, twitter ve youtube hesapları üzerinden de ilet

İGDAŞ, aboneleri ile iletişimini güçlendirmek adına sosyal medyada yerini aldı. Türkiye'nin lider doğalgaz dağıtım şirketi İGDAŞ, aboneleri ile facebook, twitter ve youtube hesapları üzerinden de iletişim kuracak. Sosyal medyadaki kurumsal hesaplarının yanı sıra kendi iletişim platformunu da oluşturan İGDAŞ, video tabanlı bir web sitesini hayata geçirdi.
Her geçen gün ilginin artığı sosyal ağlarda kurumsal hesapları ile yerini alan İGDAŞ, aboneleri ile kurduğu iletişimi sosyal medya üzerinden de sürdürecek. Konuyla ilgili değerlendirme yapan İGDAŞ Genel Müdürü Bilal Aslan, "İçinde bulunduğumuz sosyal ağlar çağında, biz de İGDAŞ olarak kurumsal hesaplarımızla sosyal medyada yerimizi aldık. Türkiye olarak dünyada Facebook kullanımında dördüncü sıradayız. İnternet kullanımı ise her geçen gün yaygınlaşıyor. Yediden yetmişe herkesin sosyal medyada olduğunu görüyoruz. İletişimin öneminin her geçen gün artığı bu günlerde biz de abonelerimizle bu platformda buluştuk. Tüketiciler hayatlarında temasta oldukları markalara sosyal medya üzerinden ulaşmak istiyor. İGDAŞ olarak interaktif ve çok yönlü iletişim fırsatı sunan dijital dünyada çalışmalarımız devam edecek. Abonelerimiz bize "facebook.com/igdaskurumsal", "twitter.com/igdaskurumsal" ve youtube.com/igdaskurumsal" adreslerimizden ulaşabilir. Ayrıca, İGDAŞ ve doğalgaz ile ilgili kapsamlı bilgilendirmeler yapacağımız "http://www.igdassosyal.com/" isimli video tabanlı bir internet platformu oluşturduk. Bu web sitesinde doğalgazın güvenli kullanımı ve verimliliği konusunda çocuklardan yetişkinlere herkese yönelik içerikler yer alacak. Attığımız bu yeni adımlarla internet öncesi dönemde belli alanlarda sınırlı kalan abonelerle iletişimimiz daha da güçlenecek. İletişim kalitemiz ve bilgiyi paylaşım hızımız daha da artacak" dedi.
(ÖK-ÖK-E)

19.12.2012 13:01:22 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT