1. HABERLER

  2. YEREL

  3. İETT Otobüsü 18M Geç Kaldı Yolcular D-100'ü Trafiğe Kapattı !!!

İETT Otobüsü 18M Geç Kaldı Yolcular D-100'ü Trafiğe Kapattı !!!

İETT Otobüsü 18M Geç Kaldı Yolcular D-100'ü Trafiğe Kapattı !!!
A+A-

Uzunçayır-Sultanbeyli arasında çalışan İETT'ye ait 18M numaralı belediye otobüsünü bekleyen yolcular, otobüsün gecikmesi üzerine D-100 Karayolu'nda trafiğe kapattı. Polis ekipleri İETT ile irtibata geçip yurttaşları sakinleştirmeye çalıştı. İşte detaylar

Otobüs, minibüs ve dolmuşların yolcu aldığı cep durağında biriken kalabalık, bekledikleri otobüsün 2 saat geçmesine rağmen gelmediğini öne sürerek, D-100 Karayolu'nda trafik akışını engelledi.

 

 

Olay yerine gelen polis ekipleri, trafiği kesen kalabalığı ikna etmeye çalıştı. Eylemcilere yaptıklarının suç olduğunu söyleyen polis ekipleri, yolcuları ikna etmekte zorlandı.

 

 

Yolcular ise 18M hattının yeterli sayıda seferi olmadığı için her akşam aynı sıkıntıyı yaşadıklarını belirterek, sefer saatlerinin de haber verilmeden değiştirildiğini iddia ettiler. Yolcular, bu nedenle İETT'ye tepki gösterdiler. 

 

 

POLİS, İETT İLE GÖRÜŞTÜ

 


Polis ekiplerinin İETT yetkilileri ile yaptıkları telefon görüşmesi sonucu durağa peşpeşe belediye otobüsleri geldi. Yolcuların otobüslere binmesiyle kalabalık tamamen dağıldı. Ancak trafik akışının normale dönmesi uzun sürdü.

A+A-

HABERE YORUM KAT