1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. İdris Naim Şahin'den 'neşeli' Veda

İdris Naim Şahin'den 'neşeli' Veda

İdris Naim Şahinden neşeli Veda
A+A-

İçişleri Bakanlığı koltuğunu Muammer Güler'e devreden İdris Naim Şahin, Güler'in kulağına eğilip, "Bunlar bir de Angelina Jolie geldiği zaman böyle yapmıştı. Bir espri yapacağım ama günü değil kusura

İçişleri Bakanlığı koltuğunu Muammer Güler'e devreden İdris Naim Şahin, Güler'in kulağına eğilip, "Bunlar bir de Angelina Jolie geldiği zaman böyle yapmıştı. Bir espri yapacağım ama günü değil kusura bakma" diyerek basının yoğun ilgisine dikkat çekti. Şahin'in sözleri halef ve selefi kahkahaya boğdu.
AK Parti Ordu Milletvekili İdris Naim Şahin, 19 aylık bakanlık görevini bugün Mardin Milletvekili Muammer Güler'e devretti. Devir teslim töreninde oldukça neşeli olan Şahin, gazetecilerin yoğun ilgisini görünce Muammer Güler'in kulağına eğilerek, "Bunlar bir de Angeline Jolie geldiği zaman böyle yapmıştı. Herhalde bir espri yapacağım ama günü değil kusura bakma" dedi. Şahin, eliyle ağzını kapatmasına rağmen esprisi mikrofonlara yansıdı. Espri üzerine Şahin ve Güler selef kahkahaya boğuldu.
Şahin, ses problemini hatırlatan gazetecilere ise, "Biraz Karadeniz usulü yapalım" karşılığını vererek, mikrofonların konulduğu sehpayı önüne çekti.
(SU-CC-Y)

26.01.2013 13:53:10 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT