1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. İdo'dan 365 Gün Ucuz Bilet

İdo'dan 365 Gün Ucuz Bilet

İdodan 365 Gün Ucuz Bilet
A+A-

Hesaplı, hızlı ve rahat ulaşım hedefleyen İDO, yeni yıla avantajlı bir kampanya ile "merhaba" dedi. İDO'nun yeni kampanyasında Pendik-Yalova arası yolcular için 5 TL, araçlar için ise 15 TL olacak. İD

Hesaplı, hızlı ve rahat ulaşım hedefleyen İDO, yeni yıla avantajlı bir kampanya ile "merhaba" dedi. İDO'nun yeni kampanyasında Pendik-Yalova arası yolcular için 5 TL, araçlar için ise 15 TL olacak. İDO Genel Müdürü Ahmet Paksoy, 365 gün boyunca indirim ve kampanyaların devam edeceğini müjdeledi.
İDO'nun 2013 yılı ile başlayan kampanyası yolcuları memnun edecek ucuz bilet alternatifleriyle yüzleri güldürüyor. İDO'nun tüm dış hatlarda özel avantajlar sunan kampanyası, 7 Ocak-31 Mart 2013 tarihleri arasında devam edecek. Tüm hatlarda kampanya için ayrılan biletlerin sayısı, yolcu koltukları için 156 bin, araçlar için ise 27 bin olarak belirlendi.
Kampanyanın cazip fiyatları ise bu kontenjanlara çok yoğun bir ilgi olacağını şimdiden gözler önüne seriyor. İDO'nun 7 Ocak-31 Mart kampanyasında Pendik-Yalova ekonomi sınıfı yolcular için 5 TL, araçlar için 15 TL'lik; Yenikapı-Yalova ekonomi sınıfı yolcular için 5 TL, araçlar için 24 TL'lik; Yenikapı-Bandırma ekonomi sınıfı yolcular için 19 TL, araçlar için 74 TL'lik; Yenikapı-Bursa ekonomi sınıfı yolcular için 9 TL, araçlar için 49 TL'lik özel fiyatlar belirlendi. Ayrıca bu kontenjanların dolması durumunda yine standart fiyatların daha altından aynı miktarda başka düşük seviyeli fiyatlar da kampanyaya dahil edildi. Business sınıfında da Yenikapı-Bandırma ve Yenikapı-Bursa hızlı feribot hatlarında aynı şekilde özel fiyat avantajları getiren promosyonlu 4 bin adet bilet satışa sunuldu. Bunlara ek olarak, araç içi yolcularda indirim, promosyondan alınan ucuz biletlerin artık sefer kalkış saatine 24 saat kalaya kadar yüzde 50 kesinti ile değiştirilebilmesi; ekonomi sınıfı biletlerde sefer kalkış saatine 12 saatten fazla varken uygulanan bilet değişiklik ve iade kesintisinin yüzde 15'den yüzde 10'a düşürülmesi; VIP Salon fiyatlarının düşürülmesi gibi çok sayıda ek avantajlar ve kolaylıklar da getirildi.

"HESAPLI BİLET KAMPANYAMIZ YIL BOYUNCA SÜRECEK"
İDO Genel Müdürü Ahmet Paksoy, kampanyayla ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi:
"İDO'yu ve yolcularımızın beklentilerini çok iyi biliyoruz. Yolcularımızın alışkanlıklarını ve şikayetlerini de biliyoruz. Bu yıl tüm sene yapacağımız kampanyalarla yolcularımızı hep memnun edeceğiz. 2011'e kadar hangi fiyat ve hizmet politikasını benimsediysek, bugün de aynısını uygulayacağız. Hızlı, konforlu ve güvenli yolculuklarımızla, her bütçeye uygun hesaplı fiyat politikamızla, milyonlarca yolcuyu ağırlayan, Türkiye'nin gurur kaynağı deniz taşımacılık kuruluşu olmaya devam edeceğiz. İDO'da alışık olduğumuz, bize teşekkür edilmesidir. 2012'nin Kasım-Aralık aylarında düzenlediğimiz hesaplı bilet kampanyası yolcularımız tarafından büyük ilgi gördü. Bu kampanyadan 71 bin yolcu ve 12 bin araç sahibi faydalandı. Hesaplı bilet kampanyalarımız yıl boyunca sürecek."
(ÖFA-CC-Y)

05.01.2013 14:17:33 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT