1. HABERLER

  2. SPOR

  3. İbrahim Yazıcı: "üstün Taraf Bizdik"

İbrahim Yazıcı: "üstün Taraf Bizdik"

İbrahim Yazıcı: üstün Taraf Bizdik
A+A-

Bursaspor Kulübü Başkanı İbrahim Yazıcı, Galatasaray karşılaşması sonrası yaptığı açıklamada, "Üstün taraf bizdik ama olmadı. Krizde gibi gösterilen Bursaspor, sahada beklenen cevabı verdi" dedi. Gala

Bursaspor Kulübü Başkanı İbrahim Yazıcı, Galatasaray karşılaşması sonrası yaptığı açıklamada, "Üstün taraf bizdik ama olmadı. Krizde gibi gösterilen Bursaspor, sahada beklenen cevabı verdi" dedi. Galatasaray İkinci Başkanı Ali Dürüst ise, "Hala lideriz ve bu avantajımızı sezon sonuna kadar değerlendireceğiz" diye konuştu.
Yeşil-beyazlı kulübün başkanı İbrahim Yazıcı, Spor Toto Süper Lig'in 20. haftasında Galatasaray ile oynanan karşılaşma sonrası açıklamalarda bulundu. Çok çekişmeli bir maç olduğunu ifade eden Yazıcı, "Üstün tarafta bizdik diyebilirim ama olmadı. Futbolda her şey var. Herkesin takıldığı bir nokta var. Serdar Aziz'in attığı ve sayılmayan gol, goldü. Gerekli spor kamuoyu bunla ilgili yorumu yapacaktır. Bugün krizde gibi gösterilen Bursaspor, zannederim sahada beklenen cevabı verdi. Tribünler tam destek verdi. Bende ondan çok memnunum. Zaten olması gereken bu. Bursaspor, Bursa'nın fedarı iftiharıdır. Böyle devam etmeleri lazım" dedi.

"BURSASPOR'A LAYIK BİR TEKNİK DİREKTÖR GETİRECEĞİZ"
Teknik direktör arayışlarını değerlendiren Yazıcı, "Sayın Sağlam ile 4 seneyi aşkın çalışma gerçekleştirdik. Bizim bir B planımız olmadı. Aramızda hiçbir problem yoktu ama son zamanlarda nedense sayın Sağlam ile bizim yüzümüz mü eskidi onu da bilmiyorum. Bazı muhalif gruplar devamlı sabote etmek istiyorlar. Keşke olmasaydı ama B planı olmayınca Bursaspor gibi bir kulübe bir günde teknik direktör getiremezdik. Bursaspor'umuza layık olan bir teknik direktör getireceğiz" şeklinde konuştu.

ALİ DÜRÜST: "AVANTAJIMIZI SEZON SONUNA KADAR SÜRDÜRECEĞİZ"
Galatasaray Kulübü İkinci Başkanı Ali Dürüst ise, "İkinci yarıda değişik bir sisteme geçtik. Daha üretici olacağımızı bekliyorduk ama maç 1-1 bitti. Yenemiyorsan yenilmeme gibi bir şeyle teselli ediyoruz kendimizi. 3 puan almaya geldik ama olmadı. Hala lideriz ve bu avantajımızı sezon sonuna kadar sürdüreceğiz" açıklamasını yaptı.
"Defans oyuncusu alacağızını söylemiştiniz. Fatih hocanın sizden böyle bir talebi olmadı mı?" şeklindeki soruya Dürüst, "Fatih hocanın talebinden ziyade beraber karar veriyoruz. Bizi bu anlamda tatmin edecek bir alternatif bulamadık. Zaten transfer dönemi bitti" yanıtını verdi.
"Serdar Aziz gündeme geldi mi?" sorusuna ise Dürüst, "Sezon başında konuştuk. Ondan sonra gündeme gelmedi" cevabında bulundu.
Melo'nun cezasını da değerlendiren Ali Dürüst, "Tahkime başvuracağız. Hukuksal olarak ne imkan varsa onları hukuk çerçevesinde hakkımızı arayacağız" şeklinde konuştu.
(MA-BÇ-BÇ-S)

02.02.2013 22:39:17 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT