1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. İbrahim Tatlıses ve Ayşegül Yıldız evlilik mi planlıyorlar?işte Ayşegül akmerkezdeki açıklaması..

İbrahim Tatlıses ve Ayşegül Yıldız evlilik mi planlıyorlar?işte Ayşegül akmerkezdeki açıklaması..

İbrahim Tatlıses ve Ayşegül Yıldız  evlilik mi planlıyorlar?işte Ayşegül akmerkezdeki açıklaması..
A+A-

Ünlü şarkıcı İbrahim tatlıses ve ayşegül yıldız tekrara evleniyorlarmı? Arebeskin kralı eski eşi olan ayşegül yıldız'dan flaş evlilik açıklaması..İbrahim Tatlıses ve Ayşegül Yıldız tekrardan evlilik mi planlıyorlar?işte yıldız'dan önemli açıklama..

Son zamanlarda Ünlü şarkıcı İbrahim tatlıses ve ayşegül yıldız'ın tekrara nihak masasına oturacağı gündemde oldukça yer almıştı..Arebeskin usta ismi ibrahim tatlıses'in eski eşi olan ayşegül yıldız akmerkezde görüntülendi ve yeniden nihak hakkında flaş açıklamada bulundu.

Ayşegül yıldız akmerkezde kızı elif ada için alışveri yaparken kemeralar yansıde ve kendisine yöneltilen sorulara ve iddaalara yanıt verdi. Ayşegül yıldız ibrahim tatlıses  ile tekrara nikah tazeleyeceği hususunda süpriz yanıt verdi...Ünlü şarkıcı İbrahim tatlıses ve ayşegül yıldız tekrara evleniyorlarmı? Arebeskin kralı eski eşi olan ayşegül yıldız'dan flaş evlilik açıklaması..

Ayşegül Yıldız, mağaza turu sırasında eski eşi İbrahim Tatlıses'le barıştığı ve yeniden nikah masasına oturacağı iddialarına yanıt verdi.Çok net konuşan Yıldız, "Biz o konuyu kapattık. Bunun açıklamasını da yaptık" dedi.

TEK CELSEDE BOŞANMIŞLARDI
Uğradığı silahlı saldırı sonrası ağır yaralanan İbrahim Tatlıses, henüz tedavisi sürerken 27 Eylül 2011 tarihinde uzun yıllar birliktelik yaşadığı Ayşegül Yıldız'la apar topar nikâh masasına oturmuştu. İbrahim Tatlıses ile Ayşegül Yıldız'ın Elif Ada ismini verdikleri kızları 9 Nisan 2013'te dünyaya gelmişti. Ancak Tatlıses, eşinin dünyaya bir kız çocuğu getirmesinden sonra, evliliğinin ikinci yılında Küçükçekmece Adliyesi'nde tek celsede boşanmıştı.

SADECE 15 DAKİKA SÜRMÜŞTÜ
Şiddetli geçimsizlik gerekçesiyle boşanan çiftin duruşması sadece 15 dakika sürmüştü. Tatlıses boşanma sonrası yaptığı ilk açıklamada "Siz hayatınızda bu kadar sessiz sedasız ve kaliteli bir boşanma gördünüz mü? Ben görmedim" demişti.

"EVLİLİĞİMİZ SÜRESİNCE ALDATILMADIM"
Ayşegül Yıldız, 2 yıllık eşi İbrahim Tatlıses'le sürpriz boşanmalarının perde arkasını şu cümlelerle anlatmıştı: "Kullandığı ilaçlardan dolayı bazen ses tonu yüksekliyor. Kızımız Elif Ada'nın huzurlu bir ortamda büyümesi için boşanmayı ben istedim. 15 yıldır hep sustum. İlişkimiz ve evliliğimiz boyunca tek kelime etmedim. Evlendiğim için bir gün bile pişman olmadım. Bendeki sevgisi hiç bitmeyecek. Evliliğimiz süresince aldatılmadım. Buna eminim. İbrahim Bey bir başkası ile mutlu olmayı seçerse de buna üzülmem. Derya Tuna'ya dönerse asla kırılmam. Kızmam..." demişti.

 

aysegul-ve-ibo.jpg

A+A-

HABERE YORUM KAT