1. HABERLER

  2. SPOR

  3. İbrahim Kaş: "beşiktaş'ın Çok Ekmeğini Yedik"

İbrahim Kaş: "beşiktaş'ın Çok Ekmeğini Yedik"

İbrahim Kaş: beşiktaşın Çok Ekmeğini Yedik
A+A-

Spor Toto Süper Lig'de mücadele eden Orduspor, yarın kendi evinde Beşiktaş'ı konuk edecek. Beşiktaş alt yapısından yetişen futbolcu İbrahim Kaş, bu zorlu karşılaşmayı Orduspor'un 1-0 ya da 2-1 kazanac

Spor Toto Süper Lig'de mücadele eden Orduspor, yarın kendi evinde Beşiktaş'ı konuk edecek. Beşiktaş alt yapısından yetişen futbolcu İbrahim Kaş, bu zorlu karşılaşmayı Orduspor'un 1-0 ya da 2-1 kazanacağını söyledi.
Orduspor'un bu sezon Bursaspor'dan kiraladığı başarılı savunma oyuncusu İbrahim Kaş, Beşiktaş maçının kendisi için çok anlamlı bir maç olduğunu belirtirken, "Ben 13-14 yaşımda Beşiktaş alt yapısına girdim. Daha sonra Beşiktaş A takımında forma şansı buldum. 3-4 yıl Beşiktaş forması giydim. Benim için çok anlamlı bir maç" dedi.
Kaş, Beşiktaş karşılaşmasında ilk 30 dakikanın çok önemli olduğunu vurgulayarak, "Beşiktaş'ın ailemle çok ekmeğini yedik. Ben de ayrı bir yeri var. Orduspor'da arkadaşlık her zaman çok iyi. Son derece seviyeli bir arkadaşlık var. Bu zorlu maçı 1-0 yada 2-1 alırız diye düşünüyorum. Büyük takıma karşı 30 dakikayı gol yemeden atlatırsak, bu maçı alırız. Maçın ilk 25-30 dakikası çok önemli" şeklinde konuştu.
(RCP-SLH-RFK-S)

30.11.2012 13:17:53 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT