1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Huzurevinin Pencereleri İçin İhale 15 Ocak'ta

Huzurevinin Pencereleri İçin İhale 15 Ocak'ta

Huzurevinin Pencereleri İçin İhale 15 Ocakta
A+A-

Ödemiş Belediyesi, kendi bünyesinde olan Mutahhar Şerif Başoğlu Huzurevi'nin kapı ve pencere doğramaları için 15 Ocak'ta ihaleye çıkacak. Geçtiğimiz aylarda basında geniş şekilde yer alan ve yapıld

Ödemiş Belediyesi, kendi bünyesinde olan Mutahhar Şerif Başoğlu Huzurevi'nin kapı ve pencere doğramaları için 15 Ocak'ta ihaleye çıkacak.
Geçtiğimiz aylarda basında geniş şekilde yer alan ve yapıldığından bu yana büyük kısmı değişmeyen ahşap doğramaların yanı sıra huzurevinin odaları da modernize edilecek. Kış mevsiminde ısı yalıtımını zayıflatan ahşap doğramalar, huzurevi sakinlerinin üşümesi nedeniyle farklı isimler tarafından ilçe gündemine getirilmişti.
56 kişi kapasiteli huzurevinin tüm doğramalarının tam yalıtımlı, çift cam PVC doğramalarla değiştirileceğini belirten Belediye Başkanı Bekir Keskin, "Bununla ilgili ihale süreci başladı. Huzurevi doğramalarının ihalesi 15 Ocak 2013'te yapılacak. Pencere ve kapıların tamamı değiştirilecek. Bunun yanı sıra odaları da elden geçireceğiz. Huzurevi sakini ninelerimiz ve dedelerimize çağdaş ve rahat bir yaşam alanı sunmak istiyoruz. Huzureviyle ilgili başka projelerimiz de olacak" ifadelerini kullandı.
(AG-ERG-Y)

20.12.2012 15:24:12 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT