1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Huzurevi'nde 2012'ye Duygusal Veda
Huzurevinde 2012ye Duygusal Veda

Huzurevi'nde 2012'ye Duygusal Veda

Edremit Kızılay Huzurevi sakinleri, Edremit Lisesi öğrencileri tarafından düzenlenen "2012'ye Elveda, 2013'e Merhaba" partisinde gönüllerince eğlendiler. Öğrencilerin biriktirdikleri harçlıkları il

A+A-
Edremit Kızılay Huzurevi sakinleri, Edremit Lisesi öğrencileri tarafından düzenlenen "2012'ye Elveda, 2013'e Merhaba" partisinde gönüllerince eğlendiler.
Öğrencilerin biriktirdikleri harçlıkları ile evlerinde yapılan, pasta ve kurabiye ile meyve ve içeceklerin ikramıyla başlayan program daha sonra müzik grubunun çaldığı hareketli parçalarla doruğa ulaştı.
Huzur evinde kalan yaşlılar kendilerine yapılan ziyaretlerden çok memnun olduklarını ve bu tür ziyaretler sayesinde yalnızlık yaşamadıklarını belirttiler. Okul Müdürü Mustafa Çoban ise, öğrencilerinin bu tür anlamlı etkinlikler düzenlemelerinden dolayı onları kutladığını, sosyal etkinliklerde yer alan öğrencilerin derslerinde de başarılı olduklarını belirtti.
Huzurevi'ndeki etkinliğe katılan öğretmen ve öğrencilerin etkinlik sonunda duygulanarak ağladıkları gözlerden kaçmadı. (BT)

30.12.2012 14:42:40 TSI

HABERE YORUM KAT