1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Huzurevi Sakinleri Ve Kimsesiz Çocuklar Sevindi

Huzurevi Sakinleri Ve Kimsesiz Çocuklar Sevindi

Huzurevi Sakinleri Ve Kimsesiz Çocuklar Sevindi
A+A-

Zonguldak Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ve Kilimli Ziya Gökalp İlkokulu ve Ortaokulunun desteğiyle Zonguldak Huzurevi sakinleri ve kimsesiz çocuklara yemek düzenle

Zonguldak Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ve Kilimli Ziya Gökalp İlkokulu ve Ortaokulunun desteğiyle Zonguldak Huzurevi sakinleri ve kimsesiz çocuklara yemek düzenlendi.
Zonguldak Emniyet Müdürlüğüne bağlı Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ve Kilimli Ziya Gökalp İlkokulu ve Ortaokulunun desteğiyle Zonguldak Huzurevi sakinleri ve kimsesiz çocuklara Zonguldak Polisevi'nde yemek gerçekleştirildi. Yemeğe, Zonguldak İl Emniyet Müdürü Metin Seyfi Sazak ve eşi Emine Sazak, Toplum Destekli Polislik Şube Müdürü Yaşar Topçu ve Yardımcısı Yıldız Pekince, Toplum Destekli Polisler, Ziya Gökalp Okul Müdürü Hürriyet Berberoğlu ve okul velileri, Basın İlan Kurumu Müdürü Özgür Topaloğlu, Huzurevi Müdürü Hasan Turgal ve personeli katıldı. Düzenlenen yemekte, Huzurevi sakinlerine ve kimsesiz çocuklara Toplum Destekli Polisler ve Ziya Gökalp Okul velileri tarafından hediye verildi ve hatıra fotoğrafı çekildi.
(SA-SA)

23.01.2013 16:21:13 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT