1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Huzurevi Sakinleri İçin Eğlence

Huzurevi Sakinleri İçin Eğlence

Huzurevi Sakinleri İçin Eğlence
A+A-

-FETAV Kültür Komisyonu tarafından Fethiye Huzurevi'nde kalan yaşlılar için 'moral günü' düzenlendi. Eğlenceli geçen etkinlikte huzurevi sakinleri Türk Halk Müziği Sanatçısı Adem Kazan'ın hareketl

-FETAV Kültür Komisyonu tarafından Fethiye Huzurevi'nde kalan yaşlılar için 'moral günü' düzenlendi.
Eğlenceli geçen etkinlikte huzurevi sakinleri Türk Halk Müziği Sanatçısı Adem Kazan'ın hareketli türküleri eşliğinde bol, bol oynadılar. Moral gününde FETAV ve huzurevi sakinleri tarafından Türk Halk Müziği sanatçısı Adem Kazan'a doğum günü sürprizi de yapıldı. FETAV tarafından huzurevinde kalan yaşlılar için her ay düzenlenen eğlenceli moral günü etkinliğine Fethiye Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezi'nde kalan engelli gençlerde katıldılar. Türk Halk Müziği Sanatçısı Adem Kazan, sazı ve sözüyle etkinliğe renk katarken, Adem Kazan kendisi için hazırlanan sürpriz doğum gününde mumları üfleyip, pastayı keserken, huzurevi sakinleri ve diğer ilgililer de hep bir ağızdan "iyi ki doğdun Adem" diye tempo tuttular.
FETAV Müdürü Dilek Dinçer, doğum günü olan Adem Kazan'a doğum günü hediyesi olarak seramik tabak üzerinde Adem Kazan'ın kendisinin resminin bulunduğu bir doğum günü hediyesi verirken FETAV Kültür Komisyonu Üyeleri de Sanatçı Adem Kazan'a düzenledikleri etkinliklere katkılarından dolayı bir teşekkür plaket sundular. Huzurevi sakinleri için düzenlenen eğlence programı Adem Kazan'ın seslendirdiği türkülerle yaklaşık 2 saat boyunca devam ederken Huzurevi sakinleri ve Rehberlik ve Aile Danışma Merkezinde kalan engelli gençler hareketli türkülerde pisti hiç boş bırakmadan bol bol oynayıp eğlenirlerken FETAV Üyeleri ile Huzurevi sakinleri de kendilerine eşlik etti.
Fethiye Huzurevi Müdürü Adem Güngör, etkinlikte şiir okurken, FETAV ilgililerine bu desteklerden dolayı teşekkür etti.
(MB-İK)

26.01.2013 09:53:59 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT