1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Hüseyin Turan Beylikdüzü'nde Esti Geçti
Hüseyin Turan Beylikdüzünde Esti Geçti

Hüseyin Turan Beylikdüzü'nde Esti Geçti

Türk Halk Müziği'nin önemli temsilcilerinden Hüseyin Turan, Beylikdüzü Kültür Merkezi'nde sevenlerine unutulmaz bir gün yaşattı. Verdiği konser ile hayranlarını büyüleyen sanatçı, seslendirdiği türkül

A+A-
Türk Halk Müziği'nin önemli temsilcilerinden Hüseyin Turan, Beylikdüzü Kültür Merkezi'nde sevenlerine unutulmaz bir gün yaşattı. Verdiği konser ile hayranlarını büyüleyen sanatçı, seslendirdiği türkülerle salonu coşkuya boğdu.
Beylikdüzü Kültür Merkezi (BKM)'nde sahne alan Hüseyin Turan Türk Halk Müziği'nden seçme parçalarla sevenlerini kendisine hayran bıraktı. BKM'yi tıklım tıklım dolduran vatandaşlar Hüseyin Turan'ın söylediği birçok parçaya da eşlik etti.
Beylikdüzü Belediye Başkanı Yusuf Uzun'unda katıldığı müzik ziyafetinde, Hüseyin Turan'ın söylediği türkülere alkışlarla eşlik eden Başkan Uzun, konseri çok beğendiğini ve kendilerini Beylikdüzü'nde ağırlamaktan dolayı çok mutlu olduğunu belirtti. Başkan Uzun, teşekkürlerini de sunarak Hüseyin Turan'a çiçek takdim etti. Programa Başkan Yardımcısı Efrahim Yeşil, Meclis Üyesi Tuncay Kiraz ve birim müdürleri de katıldı.
(HÇ-ET-Y)

30.12.2012 11:35:34 TSI

HABERE YORUM KAT