1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Hurdacıdan Kablo Çalan Hırsızlar Polisten Kaçamadı

Hurdacıdan Kablo Çalan Hırsızlar Polisten Kaçamadı

Hurdacıdan Kablo Çalan Hırsızlar Polisten Kaçamadı
A+A-

Adana'da bir hurdacıya girerek 400 kilo bakır kablo çalan 2 kişi ve çalıntı malı satın alan kişi polis tarafından yakalandı. Edinilen bilgiye göre, olay, merkez Seyhan ilçesinde meydana geldi. İddi

Adana'da bir hurdacıya girerek 400 kilo bakır kablo çalan 2 kişi ve çalıntı malı satın alan kişi polis tarafından yakalandı.
Edinilen bilgiye göre, olay, merkez Seyhan ilçesinde meydana geldi. İddiaya göre Adnan A. (20) ve Nihat B. (19) gece yarısı bir hurdacıya girerek 400 kilo bakır kablo çalıp kamyonet ile kaçtı. Bu sırada bir vatandaş kamyonet ile kablo çalındığını fark ederek polise haber verdi. X
Olay yerine gelen polis vatandaştan eşkalleri ve kamyonetin plakasını aldı. Polis plakadan yola çıkarak Adnan A. ve Nihat B.'ye ulaştı. Daha öncede hırsızlıktan suç kaydı bulunan şahısların kabloyu çaldığı ve Seyfi Ç.'ye sattığı belirlendi.
Yapılan operasyonla yakalanan şahıslar emniyete getirilerek sorgulandı. 3 kişi sorgusunun ardından nitelikli hırsızlık ve hırsızlık malı satın almak suçundan adliyeye sevk edildi.
(FKE-ÖK-Y)

14.01.2013 12:20:19 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT