1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Hülya Avşar niçin dava açtı?Türkiyenin popüler siması Hülya Avşar panzer gibi ezip geçiyor

Hülya Avşar niçin dava açtı?Türkiyenin popüler siması Hülya Avşar panzer gibi ezip geçiyor

Hülya Avşar niçin dava açtı?Türkiyenin popüler siması Hülya Avşar panzer gibi ezip geçiyor
A+A-

Türkiyenin ünlü sanatçısı Hülya Avşardan sürpriz iki isme daha dava açmak için mahkemeye başvuru yaptı. Hülya avşar iki isme daha şok dava.. Ünlü sanatçı hülya avşar gazete sahibine ve ünlü yazara süpriz dava açtı..

Hülya avşar son zamanlarda CHP lideri kemal kılıçdaroğlu ile girdiği polemik akabinde Sözcü gazetesi sahibi Bura akbay ve ünlü yazarlardan olan emin çöleşan da müdahil olmuşlardı ve ünlü şarkıcı ve sanatçı Hülya avşar kendi mesleğine ve kişiliğine hakaret gereği istanbul asliye hukuk mahkemesine dava için başvurdu.


Hülya Avşar beklenmedik iki isme daha dava açmak için mahkemeye başvuru yaptı. Hülya avşar iki isme daha şok dava.. Ünlü sanatçı hülya avşar gazete sahibine ve ünlü yazara süpriz dava açtı...Hülya Avşar, Sözcü Gazetesinin sahibi Burak Akbay ve yazarlardan Emin Çölaşan’a dava açtı.


Hülya Avşar, Kemal Kılıçdaroğlu ile yaşadığı polemik sırasında, Burak Akbay ve Emin Çölaşan’ın “mesleğine, kişiliğine ve güvenilirliğine hakaret ettiği, kişilik haklarına saldırdığı” gerekçesiyle avukatları aracılığıyla İstanbul Asliye Hukuk Mahkemesi’ne de başvurdu. Şikayete konu ise, Emin Çölaşan’ın "Sanatçı Geçinenlerin Avantası" başlıklı yazısı gösterildi.


Kılıçdaroğlu’na "Yalakadan sanatçı olmaz" sözleri nedeniyle 100 bin liralık manevi tazminat davası açan Avşar kızı, Akbay ve Çölaşan’a da 50’şer bin liralık manevi tazminat davası açtı.

 

hulya-001.jpeg

A+A-

HABERE YORUM KAT