1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Hüla Avşar'ın Yavrusu Zehra Çilingiroğlu Polisten Neden Kaçtı?

Hüla Avşar'ın Yavrusu Zehra Çilingiroğlu Polisten Neden Kaçtı?

Hüla Avşar'ın Yavrusu Zehra Çilingiroğlu Polisten Neden Kaçtı?
A+A-

Ünlü şarkıcı ve programcı Hülya Avşar'ın kaçamak sever kızı Zehra Çilingiroğlu yine magazin gündemine oturmayı başardı. Sürekli erkek arkadaşlarıyla yaptığı kaçamaklarla gündeme gelen Zehra, bu seferde bir doğum günü partisinden arka kapıdan kaçıp polis ç

Ünlü şarkıcı ve programcı Hülya Avşar'ın kaçamak sever kızı Zehra Çilingiroğlu yine magazin gündemine oturmayı başardı. Sürekli erkek arkadaşlarıyla yaptığı kaçamaklarla gündeme gelen Zehra, bu seferde bir doğum günü partisinden arka kapıdan kaçıp polis çevirmesine takıldı. İddialara göre çevirmede durmayan zehra polislerle kovalamaca yaşadı.

Polis çevirmesinde durmayan Çilingiroğlu'nun aracı polisleri peşine taktı. Hatta Zehra'nın erkek arkadaşı polis muhabiri kartı göstererek basını ve polisleri atlatmaya yeltendi.

Zehra Çilingiroğlu'nun annesi Hülya Avşar'ın bu yaşananlara ne yorum getireceğiyse merak konusu oldu.

Annesi Hülya Avşar'ın Cunda Adası'nda olmasını fırsat bildiğinden bunları yapmış olabileceğini belirten, Söylemezsem Olmaz'ın misafir yorumcusu Bircan İpek, "Zehra annesi yokken böyle bir şeye kalkıştıysa bir nedeni olmalı. Belki Hülya Hanım, Zehra'nın o çocukla görüşmesini istemiyordu" yorumunda yer aldı.

A+A-

HABERE YORUM KAT