1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Hükümet Konağında İntihar Girişimi

Hükümet Konağında İntihar Girişimi

Hükümet Konağında İntihar Girişimi
A+A-

Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde bunalıma giren bir kişi, Kaymakamlığın da bulunduğu 5 katlı Hükümet binasının çatısından intihara teşebbüs etti. Edinilen bilgiye göre, ekonomik nedenlerin yanı sıra ç

Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde bunalıma giren bir kişi, Kaymakamlığın da bulunduğu 5 katlı Hükümet binasının çatısından intihara teşebbüs etti.
Edinilen bilgiye göre, ekonomik nedenlerin yanı sıra çocuğunun hastalığı nedeni ile bunalıma girdiği öğrenilen O.S. isimli vatandaş, 5 katlı Hükümet binasının çatısına çıktı. Vatandaşların durumu ihbar etmesi üzerine polisler olay yerine geldi. Çatıya çıkan polis memurları, işsiz ve ekonomik sıkıntı içinde olduğunu öğrendiği O.Ş'yi intihardan vazgeçirmeye çalıştı. Aynı zamanda çocuğunun da hasta olduğu öğrenilen O.Ş. ile Kaymakamlık Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Abdullah Hasçelik bir süre konuştu. İtfaiye ekiplerinin tedbir aldığı olay yerinde O.Ş. isimli vatandaş görevlilere zor anlar yaşattı. Bir saate yakın çatıda kalan şahıs, eşi ile telefonla görüştükten sonra müdür Hasçelik'in çabalarıyla ikna edilerek polis nezaretinde çatıdan indirildi. Bir süre bina içinde tutulan şahıs 112 ekiplerince sağlık kontrolünden geçirildi.
(HH-ÖA-YHY-Y)

07.02.2013 18:45:53 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT