1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Hukuk Sekreterliği Kursunu Tamamladılar

Hukuk Sekreterliği Kursunu Tamamladılar

Hukuk Sekreterliği Kursunu Tamamladılar
A+A-

Avrasya Hukuk ve Demokrasi Derneği tarafından SODES kapsamında düzenlenen "Bilgisayar İşletmeni ve Hukuk Sekreterliği" kursu tamamlanarak sertifikalar verildi. Avrasya Hukuk ve Demokrasi Derneği'ni

Avrasya Hukuk ve Demokrasi Derneği tarafından SODES kapsamında düzenlenen "Bilgisayar İşletmeni ve Hukuk Sekreterliği" kursu tamamlanarak sertifikalar verildi.
Avrasya Hukuk ve Demokrasi Derneği'nin Beydağı Devlet Hastanesi'nin arkasındaki dernek merkezinde düzenlenen törende, derneğin SODES kapsamında gerçekleştirdiği "Bilgisayar İşletmeni ve Hukuk Sekreterliği" kursunu tamlayanlara sertifikaları ve belgeleri verildi.
Avrasya Hukuk ve Demokrasi Derneği Başkanı Av. Mehmet Turcan, dernek olarak aktif ve dinamik, toplumu ve bireyi merkeze alan proje ve çalışmaların içinde bulunduklarını ve bulunmaya da devam edeceklerini söyledi.
Av. Turcan, "Konfüçyüs, 'Gelecekleri ile ilgilenmeyen milletlerin acıları da, kayıpları da büyük olur' demektedir. Bu düşünce dinamiğine katılan bir dernek olarak eğitimli bireylerin katma değere sahip toplumu geliştirmeye götüren aydın bireyler olduğuna inanıyoruz. Derneğimiz 10. yılında da bu adımlarını atmaya devam edecektir" dedi.
Avrasya Hukuk ve Demokrasi Derneği'nin 10. kuruluş yıl dönümü nedeniyle bazı etkinlikler düzenleyeceklerini belirten Av. Mehmet Turcan, Prof. Dr. Mehmet Altan'ın katılacağı "Türkiye'de demokratikleşme ve yeni anayasa" konulu konferansın 9 Mart 2013 Cumartesi günü tarihinde Malatya Kongre ve Kültür Merkezi'nde düzenleneceğini belirtti.
Törende daha sonra "Bilgisayar İşletmeni ve Hukuk Sekreterliği" kursunu başarıyla tamamlayan kursiyerlere sertifikaları ve belgeleri verildi.
Törene dernek yöneticileri ve üyeleri de katıldı.
(BK-Y)

16.02.2013 17:51:59 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT