1. HABERLER

  2. YEREL

  3. HÜDA PAR'ın Kongre Takvimi Belli Oldu

HÜDA PAR'ın Kongre Takvimi Belli Oldu

HÜDA PAR'ın Kongre Takvimi Belli Oldu
A+A-

Hür Dava Partisi’nin (Hüda-Par) aralık ayı içerisinde ilçe kongrelerinin, şubat ayında ise Van il kongresinin yapılacağı bildirildi.

Hür Dava Partisi Van İl Genişletilmiş Toplantısı’nda konuşan İl Başkanı Av. Rasim Sayğın, genel merkezlerinin belirlediği kongre seçim takvimine göre aralık ayı içerisinde ilçe kongrelerini ve şubatta ise il kongresini gerçekleştireceklerini belirtti. Sayğın, 11-14 Aralık tarihleri arasında İpekyolu, Tuşba ve Edremit ilçelerinde delege seçmen listelerinin ilanını yapacaklarını ve 21 Aralık 2014 Pazar günü İpekyolu, Tuşba ve Edremit ilçelerinde kongrelerin yapılacağını söyledi. Sayğın, 19-22 Aralık tarihleri arasında Gevaş, Gürpınar, Erciş ve Muradiye ilçelerinde delege seçmen listelerinin ilanını yapacaklarını ve

28 Aralık 2014 pazar günü ise Gevaş, Gürpınar, Erciş ve Muradiye ilçelerinde kongrelerin yapılarak ilçe kongrelerinin tamamlanacağını belirtti. Van il kongresinin ise 22 Şubat 2015 Pazar günü yapılacağını belirten Sayğın; “Hüda-Par, hür kadrolarına yakışır bir şekilde 1. olağan kongresini gerçekleştirecektir” dedi.

A+A-

HABERE YORUM KAT