1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. HÜDA-PAR’DAN GÜRPINAR’A ZİYARET

HÜDA-PAR’DAN GÜRPINAR’A ZİYARET

HÜDA-PAR’DAN GÜRPINAR’A ZİYARET
A+A-

HÜDA-PAR Gürpınar Belediye Başkan adayı Levent Dalgın, İlçe Başkanı Erkan Demir ve partililerden oluşan bir heyetle soğuk hava şartlarına rağmen Gürpınar merkez ve köy ziyaretlerine aralıksız devam ediyor.

Seçim çalışmaları kapsamında Gürpınar merkez ile Karakoç ve Üçgen köyü ile mezralarını ikinci defa ziyaret eden Dalgın, vatandaşlar tarafından yoğun ilgiyle karşılandı. Ziyaretleri kapsamında açıklamalarda bulunan Dalgın, "Hamdolsun halkımız HÜDA-PAR’ı birinci ağızdan dinledikçe daha çok benimsiyor ve sahip çıkıyor. Bütün evlere birebir ziyaretlerimiz oluyor. Bizler bu halkın omzuna yük olmaya değil omzundaki yükü almaya geliyoruz ve bu yönüyle mevcut siyasilerden farklıyız. Halk oy verdiği kişiyi kendisine efendi olsun diye değil, hizmet etsin diye seçmekte ve desteklemektedir. Bu kapsamda zor şartlara rağmen halkımızın kapısını çalıyor ve onlara hizmet için hazır olduğumuzu belirtiyoruz. Halkımız bunu görmekte ve teveccühle karşılamaktadır" şeklinde ifade etti.


Gürpınar'da ve köylerde hizmetin yeterli olmadığını dile getiren Dalgın, "Gürpınar'da kalıcı konut eksikliği, birçok köyümüzde içme suyu ve kanalizasyon sıkıntısı var. Güzelsu’da altyapı olmadığı için lavabo ve kanalizasyon suları sokaklara ve dereye akmakta. Bu da hem sağlık hem de çevre açısından ciddi sorunlara yol açmakta. Bu ve benzeri birçok sorunu çözmeye aday olarak halkımıza inşallah hak ettikleri hizmeti sunmaya çalışacağız" dedi.


Ziyaretlerinde HÜDA-PAR’ın belediyecilik anlayışından bahseden Dalgın, "Bir belediyede adam kayırmanın, rüşvetin ve hırsızlığın olmadığını düşünelim, böyle bir belediyede kaynaklar doğru yönetildiğinde elbette ki gerekli hizmetler sunulacaktır. Halkımız bizi tanımakta ve bize güvenmektedir. Parti olarak yeni olabiliriz ama yıllardır STK'lar bünyesinde halkımızla iç içeyiz. Halkımızın güvenini kazanmışız hamdolsun. Bu güven ve istikrarla yerel yönetimlerde halkımıza hak ettikleri hizmeti sunacağız. Bundan kimsenin şüphesi olmasın" dedi.

A+A-

HABERE YORUM KAT