1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. HÜDA-PAR Tuşba ve İpekyolu teşkilatları kuruldu

HÜDA-PAR Tuşba ve İpekyolu teşkilatları kuruldu

HÜDA-PAR Tuşba ve İpekyolu teşkilatları kuruldu
A+A-

Hür Dava Partisi (HÜDA PAR) Van\'da Tuşba ve İpekyolu ilçe teşkilatlarını kurdu.

Tüm yurtta teşkilatlanmasını sürdüren Hür Dava Partisi,  Van'ın büyükşehir statüsü kazanmasının ardından kurulan Tuşba ve İpekyolu ilçelerinde de teşkilatlanmasını yaptı. 
 

HÜDA PAR Tuşba ilçe teşkilatı başkanı Fethullah Botan, parti üyeleri Nedim Songül ve Ramazan Karakaş ile birlikte Tuşba Kaymakamlığına verdikleri dilekçenin ardından resmi olarak kurulduklarını açıkladı. 
 

Botan yaptığı açıklamada, "Malumunuz ilçe teşkilatlanmalarımız devam ediyor. Biz de bu anlamda Van Tuşba ilçe teşkilatını kurduk. Halkımıza ve tüm milletimize hayırlı olmasını temenni ediyoruz" ifadelerini kullandı. 
 

HÜDA PAR İpekyolu Teşkilatı başkanı Levent Dalgın ise teşkilat üyeleri Umut Durgun ve Nezir Aydın ile birlikte kuruluş dilekçelerini İpekyolu kaymakamlığına sundu. 
 

Çıkışta bir açıklama yapan Levent Dalgın, "İpekyolu kaymakamlığımıza verdiğimiz dilekçenin ardından Hür Dava Partisi Van İpekyolu teşkilatımızı kurduk. Özellikle ümmete, sonra insanlığa ve ülkemize hayırlı olsun diyoruz. Çalışmalarımıza devam edeceğiz" şeklinde konuştu.

A+A-

HABERE YORUM KAT