1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. HÜDA PAR, EV ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

HÜDA PAR, EV ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

HÜDA PAR, EV ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR
A+A-

Hür Dava Partisi (Hüda Par) Van Büyük Şehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Mehdi Oğuz ve beraberindekilerin ev ziyaretleriyle sürüyor.

Beraberinde Tuşba Belediye Başkan Adayı Faruk Tasan ile birlikte Kalecik TOKİ ve Abdurrahman Gazi Mahallesinde mahalle sakinleriyle bir araya gelen Oğuz, vatandaşlarla sohbet edip sorunlarını dinledi. Oğuz, belediye kaynaklarının bugüne kadar israf, yolsuzluk, rüşvet ve partizanlık nedeni ile heba edildiğini, bunlar önlenmediği sürece siyasilerin vaat ettiği hiçbir projenin de uygulanmayacağını ifade ederek, “Belediyeyi ele aldığımızda öncellikle israf, yolsuzluk, rüşvet ve partizanlığa son vereceğiz. Halkımız artık menfaat vaadi üzerine siyaset yapanlara pirim vermesin. Siyasilerden hak adalet ve hizmet talep etsinler. Halk olarak bizler Allah’a ve özümüze yönelirsek ve kendimizi değiştirirsek Allah’ın da başımıza adil ve liyakatli yöneticileri getirecektir” dedi.

Ziyaretlerde konuşan Tuşba Belediye Başkan Adayı Faruk Tasan ise, Tuşba ilçesinin hak ettiği hizmete Hür Dava Partisi kadrolarının çalışmalarıyla kavuşacağını, halka hizmet götürürken ayrım yapmaksızın her kesime hizmet götüreceklerini ifade etti.
Yapılan sohbetin ardından heyet mahalleden ayrıldı.

A+A-
KAYNAK: Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT