1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Hong Kong'dan Kayseri'ye Davet

Hong Kong'dan Kayseri'ye Davet

Hong Kongdan Kayseriye Davet
A+A-

Kayseri Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Asaf Mehmetbeyoğlu, Çin'in dünyaya açılan kapısı Hong Kong'un Kayseri'ye açıldığını söyledi. Başkan Asaf Mehmetbeyoğlu, "Ticaret Odası ve Hong K

Kayseri Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Asaf Mehmetbeyoğlu, Çin'in dünyaya açılan kapısı Hong Kong'un Kayseri'ye açıldığını söyledi.
Başkan Asaf Mehmetbeyoğlu, "Ticaret Odası ve Hong Kong Ticareti Geliştirme Konseyi (HKTDC) İstanbul Şubesi işbirliği ile 16 Ocak 2013 Çarşamba günü Kayseri Ticaret Odası merkez binasında bilgilendirme semineri düzenlenecek" dedi.
Asaf Mehmetbeyoğlu, "Toplantıda HKTDC İstanbul Temsilcisi Sn. Perran Özsu Özçaldıran katılımcılara Hong Kong hakkında bilgi verecek ve Türk firmaları için sağlanan avantajları anlatacak.
Ayrıca toplantıda Hong Kong ile ticaret yapan Kayserili firma yetkililerinin ticaret deneyimleri ve Hong Kong ile ilgili paylaşımlarına da yer verilecektir. 16 Ocak 2013 Çarşamba günü saat 09.00 11.30 saatleri arasında yapılacak olan seminere katılım ücretsiz dir" diye konuştu.
(AÖ-Y)

09.01.2013 11:10:08 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT