1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Hollywoodun yakışıklı Siması Leonardo Dicaprio ile Rihanna aşk mı yaşıyor?işte bomba haberin ayrıntısı

Hollywoodun yakışıklı Siması Leonardo Dicaprio ile Rihanna aşk mı yaşıyor?işte bomba haberin ayrıntısı

Hollywoodun yakışıklı Siması Leonardo Dicaprio ile Rihanna aşk mı yaşıyor?işte bomba haberin ayrıntısı
A+A-

Sinema dünyasının yıldız ismi Leonardo Dicaprio ile Dünya yıldızı şarkıcı Rihanna birlikte mi iddası magazin dünyasına bomba gibi düştü..Hollywoodun yakışıklı Siması Leonardo Dicaprio ile Rihanna aşk mı yaşıyor?işte bomba haberin ayrıntısı

Hollywoodun Yakışıklılığı ile bilinen ve güzel kadınlarla objektiflere yansıyan ünlü oyuncu Leonardo di caprico ile dünyanın en popüler şarkıcısı rihanna nın birlikte olduğu söylentisi magazin dünyasına flaş haber olarak girdi. bu ikilinin yakın arkadaşlarının bir partisinde yakınlaştığı iddaaa ediliyorSinema dünyasının yıldız ismi Leonardo Dicaprio ile Dünya yıldızı şarkıcı Rihanna birlikte mi iddası magazin dünyasına bomba gibi düştü..

Hollywood magazin portalı E! News sitesinin haberine göre, pop star Rihanna ile oyuncu Leonardo DiCaprio, Los Angeles Playboy Mansion'daki bir doğum günü partisinde tanışarak yakınlaştı.Ünlü tasarımcı Nikki Erwin'in 30'uncu doğum günü partisine katılanlar arasında Paris Hilton, Hilary Duff, 50 Cent, Naomi Campbell, Tom Hardy, Pamela Anderson, Tobey Maguire gibi ünlü isimler vardı.

 

di-caprio.jpg

A+A-

HABERE YORUM KAT