1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Hollandalı Engelli Turistlerin Marmaris'te Tatil Keyfi

Hollandalı Engelli Turistlerin Marmaris'te Tatil Keyfi

Hollandalı Engelli Turistlerin Marmariste Tatil Keyfi
A+A-

Hollanda da yaşayan engelliler bir turizm acentası vasıtasıyla Marmaris'e tatil yapmaya geldi. Hollanda'dan her yaştan zihinsel engellinin bulunduğu 11 kişilik grup bugün Marmaris Kapalı Spor s

Hollanda da yaşayan engelliler bir turizm acentası vasıtasıyla Marmaris'e tatil yapmaya geldi.
Hollanda'dan her yaştan zihinsel engellinin bulunduğu 11 kişilik grup bugün Marmaris Kapalı Spor salonuna bowling oynamaya gitti. Her yaş grubundan zihinsel engelli kişilerin bulunduğu 11 kişilik bir grup tatil için Marmaris'e geldi. Hollandalı turistler, kendilerini tatile getiren seyahat firmasının 2 sorumlu yetkilisiyle beraber Marmaris'te gönüllerince tatil yapıyor. Hollanda'dan engellileri getiren turizm acentesinin yetkilisi Danielle Engels, yaptığı açıklamada, Eylül ayında aynı grupla Dalyan'a geldiklerini belirterek, kendileriyle birlikte tatile gelen grup üyelerinin her birinin Hollanda da basit işlerde çalıştığını ve biriktirdikleri tatil parası ile sık sık çeşitli yerlere tatile gittiklerini söyledi.
Engels, engellilerin Marmaris'te kaldıkları otellerde bir sorun yaşamadıklarını, otelde engelliler için her şeyin düşünüldüğünü dile getirdi.Engelli turistler de Marmaris'i çok sevdiklerini ve kendilerine gösterilen ilgiden memnun olduklarını belirttiler.
(BG-MB-İK)

29.12.2012 14:55:17 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT