1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Hokey Federasyonu Başkanından Binici'ye Ziyaret

Hokey Federasyonu Başkanından Binici'ye Ziyaret

Hokey Federasyonu Başkanından Biniciye Ziyaret
A+A-

Türkiye Hokey Federasyonu Başkanı Sadık Karakan, Gaziantep Kent Konseyi Genel Sekreteri Necati Binici'yi ziyaret etti. Federasyon Başkanı Karakan, ziyaretinde Kent Konseyi Genel Sekreteri Necati Bi

Türkiye Hokey Federasyonu Başkanı Sadık Karakan, Gaziantep Kent Konseyi Genel Sekreteri Necati Binici'yi ziyaret etti.
Federasyon Başkanı Karakan, ziyaretinde Kent Konseyi Genel Sekreteri Necati Binici'ye Türkiye Hokey Federasyonu'nda Yerel Yönetimler ve Teşkilatlanma Kurul Başkanlığına seçilmesinden dolayı tebrik ederek 27 numaralı forma hediye etti. Ziyaretten duydukları memnuniyetini dile getiren Kent Konseyi Genel Sekreteri Necati Binici, "Genç yaşta önemli bir görev üstlenen ve görevini layıkıyla yerine getiren başkanımıza çok teşekkür ediyorum. Aynı zamanda hemşerimiz olan Federasyon Başkanımızın bu ziyareti bizi çok onurlandırdı. Federasyonda aldığım yeni görev nedeniyle başkanımız ile birlikte Gaziantep ve Türkiye için elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Hokey sporunu yerel yönetimler ile birlikte yaygınlaştırma ve nereye taşıyabilirizin çalışmalarını başlatacağız. Sporun evrensel kimliği ile gençler arasında dayanışma ve birleştirici bir etkisi olacağına inanıyoruz. Ülkemizde ve kentimizde hokey sporunu da yaygınlaştırılması ve sevdirilmesini amaçlıyoruz. Federasyon Başkanımıza bu ziyaretinden dolayı çok teşekkür ediyorum" dedi.
Gaziantep Kent Konseyi Genel Sekreteri Necati Binici'nin Gaziantep'te STK'lar da ve yerel yönetimlerde aldığı başarılı görevler ile Hokey Federasyonuna önemli bir katkı sağlayacağını söyleyen Türkiye Hokey Federasyonu Başkanı Sadık Karakan, "Türkiye Hokey Federasyonu'nda Yerel Yönetimler ve Teşkilatlanma Kurul Başkanlığına Gaziantep'in başarısında önemli bir yeri olan ve yıllarca kente hizmet etmiş deneyimli ve başarılı bir kardeşimizin seçilmesi bizleri çok memnun etti. Kendisinin yerel yönetimlerdeki başarılı çalışmalarından ve engin bilgi birikiminden federasyon olarak faydalanacağız. Kent Konseyi Genel Sekreteri Necati Binici'nin bizlere çok şey katacağına inanıyorum. Kendisine başarılar diliyorum" diye konuştu.
(HD-ÖK-Y)

12.02.2013 09:55:52 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT