1. HABERLER

  2. DÜNYA

  3. Hobi İçin Satın Aldığı 3 Kaplanı Mideye İndiren İş Adamına 13 Yıl...

Hobi İçin Satın Aldığı 3 Kaplanı Mideye İndiren İş Adamına 13 Yıl...

Hobi İçin Satın Aldığı 3 Kaplanı Mideye İndiren İş Adamına 13 Yıl...
A+A-

Soyadı Xu olan Çinli işadamı hobi nedeniyle satın aldığı 3 kaplanı öldürdü etini mangal yaptı ve yedi. Xu'nun kaplanları Guangdong bölgesinin güneyinde bulunan Laizhou kentinde aldığı bildirildi. Durumu haber alan polis eve baskın yaptı ve XU 13 Yıl hapis

Çin'de soyadının Xu olduğu öğrenilen bir iş adamı, özel bir hobi nedeniyle satın aldığı kaplanları öldürdükten sonra etleri ile ızgara yaptığı ve kanını içtiği nedeniyle hapis cezasına çarptırıldı.

 

 

Geçtiğimiz yıl 15 kişiyle ülkenin Guangdong bölgesinin güneyinde bulunan Laizhou kentine gezi düzenleyen Xu'nun hayvanları burada satın aldığı ve daha sonra öldürerek yediği açıklandı. Olayın duyulmasının ardından polis, Xu'nun kaplanları öldürdüğü ana ait görüntülere ulaştı ve iş adamını tutukladı.

 


Polis Xu'nun evine yaptığı baskında da buzdolabında 8 parça et ve kemik buldu ve bu parçaların bir kısmının kaplanın pençelerine ait olduğunu açıkladı. Aramalarda kaplan etinin yanı sıra 16 kertenkele ve bir kobra yılanına rastladıkları da ifade edildi.

 


Değerli hayvanları yasadışı yollarla nakletmek ve yabani hayvanları tehlikeye atmak suçlamasıyla yargılanan Xu'nun, 13 yıl hapis ve 329 bin 500 Amerikan doları para cezasına çarptırıldığı belirtildi.

A+A-
ETİKETLER:

HABERE YORUM KAT