1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Hkü Rektörü Prof. Dr. Özdemir'in Yeni Yıl Mesajı

Hkü Rektörü Prof. Dr. Özdemir'in Yeni Yıl Mesajı

Hkü Rektörü Prof. Dr. Özdemirin Yeni Yıl Mesajı
A+A-

Hasan Kalyoncu Üniversitesi (HKÜ) Rektörü İbrahim Özdemir, 2013 yılının tüm insanlara sağlık, huzur ve mutluluk getirmesi temennisinde bulundu. HKÜ Rektör Prof Dr. İbrahim Özdemir, yayınladığı mesa

Hasan Kalyoncu Üniversitesi (HKÜ) Rektörü İbrahim Özdemir, 2013 yılının tüm insanlara sağlık, huzur ve mutluluk getirmesi temennisinde bulundu.
HKÜ Rektör Prof Dr. İbrahim Özdemir, yayınladığı mesajında, "Sevgili Öğrenciler ve Hasan Kalyoncu Üniversitesi çalışanları, hep birlikte yeni bir yıla girmeye hazırlanıyoruz. Günler ne çabuk da geçmiş, günlerimizi, haftalarımızı ve aylarımızı dolu dolu geçirmeye çalışıyoruz. Sadece Aralık ayındaki etkinliklerin yoğunluğunu hatırlamak bile yeterli. Bazılarınız bu aktiviteleri çok bulmuş olabilir. Ama bizler sizleri 21. Yüzyılın liderleri, bilim insanları, sanatçıları, iş insanları olarak yetiştirmeye söz verdik. Sadece ve sadece ders kitaplarına bağlı kalarak bir yere ulaşamayız. Biz hep yeniye ve en iyiye adayız. Yılları arkamızda bırakırken, daha nice ilklere ve yeniliklere birlikte imza atacağız. Bu duygu ve temennilerle hepinizin yeni yılını kutluyorum. 2013 yılının sizlere, ailenize, üniversitemize, ülkemize ve insanlığa barış, huzur, refah ve mutluluk getirmesini diliyorum" dedi.
(MDC-ÖK-Y)

30.12.2012 16:18:11 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT